90% naisista haluaa innokkaasti ottaa suihin minulta. Veikkaan että näin on muidenkin miesten kohdalla. Mikä siinä on niin hienoa? Kiihottaako siinä vain se, että saa seisovan ja kovan munan suuhun? Vai pidättekö siitä sen takia, että on kiihottavaa tuottaa miehelle nautintoa? En siis valita kuitenkaan asiasta :)
Naisille suihinottokysymys
Pitkä mies 77
6959
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Periaatteessa se on kiihottavaa. Mutta loppujen lopuksi se tehdään mielellään sen takia, koska tietää miehensä nauttivan siitä niin jumalattomasti. ;)
Kyllä melkoisen innokas siinä touhussa olen. Usein suihinotto toimii esileikkinä. Kiihotun myös itse, kun näen ja tunnen kuinka mies kiihottuu. Ja vielä kun saa hyvää palautetta, tulee hyvä mieli ;)
kyllä naisen suihinotto on mahtavaa samalla voi hoitaa naista suulla ja kielellä
toivon että naiset myös nauttii siitä
Haluan kiihottaa miestäni ja kiihotun kun näen ja tunnen hänen nauttivan, kun tunnen kullin turpoavan ja nytkyvän suussani.
Vastaavasti hän imee pilluani.
Minä kiihotun kovasti siitä, että minua katsellaan kun otan suihin. Kiihotun vielä enemmän siitä kun näen miehestä sen, että hän nauttii. Kun on vakiokumppani, niin suihinotossakin voi luottaa paremmin toiseen. Silloin annan miehen ottaa päästäni kiinni ja panna minua suuhun. Pidän jonkin verran alistettuna olemisesta. Jos miehellä on iso vehje, se saattaa aiheuttaa hieman kipua, mutta sen kestän, koska näen hänen reaktionsa.
Oliko kysymyksesi tarkoitettu provoksi?. Ilmeisesti niin. Vai haluatko tarkemman määritelmän?. Jos haluat, niin laita viestiä nimimerkille Mitäoikeinhaluat?