Teki mieli seurata sitä idioottia kotiin asti ja antaa opetus. Oli joku lippispää faijansa autolla liikenteessä ja valoissa kiihdytti edelleni ja vaihtoi juuri kaistaa aivan parin metrin päähän eteeni. Oli joku saatana Rav4. Pakko oli vilkuttaa sille valoja niin mua raivostutti. Menisitte alempiarvoiset köyhät Toyota ihmiset betonilähiön luukkuihinne itäiseen Helsinkiin mätänemään.
Toyokuski kiilasi eteeni ja olin aivan raivoissani
Bayern Premium
580
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kyllähän se aika kamalaa on. Kun elämä on niin tyhjää ja merkityksetöntä, että "joku kiilasi eteeni" on koko viikon suurin spektaakkeli. Eikä ole sitten edes ketään läheistä tai ystävää, jolle asiasta puhua. Joutuu netissä tuntemattomille vuodattamaan sydäntään.
Tämä on tojopeelon satuja jolla on tarkoitus kiinnittää huomio pois viime aikaisista kirjoituksista joilla on kumottu Kialan syöttämää pajunköyttä Atlantin takaisista myyntiluvuista ja takaisinkutsuihin ja vahingonkorvauksiin johtaneista suunnitteluvirheistä.
Avaus oli kyllä tökerö yritys saada aikaiseksi typerä vääntö olemattomasta asiasta jolla saisi huomion pois Toyotan kiusallisista ongelmista. Kovin läpinäkyvää!
Se aloittaja on joku bayernin bemarikuski. Ite ovat pahimpia kiilailijoita ja törppöjä liikenteessä,hyvä jos joku joskus vähän kouluttaa niitä ääliöitä liikenteessä.
Totta. Jos bemupalstalle kirjoittelis jokainen joka näkee bemutörpön liikenteessä niin bemuosasto menis tukkoon samantien.