Moi! Etsin kämppistä 60 neliöiseen kaksioon, jossa erilliskeittiö. Asunnossa on laminaatit, parveke, pyykinpesukone, paljon kaappitilaa ja ikkunat kahteen suuntaan. Asunto on hyvässä kunnossa ja siisti. En vaadi takuuvuokraa.
Itse olen 21-vuotias aikuislukiossa opiskeleva nainen, jolla on kolme kissaa. Kissat ovat leppoisia ja huomionkipeitä ja ne voi aina sulkea oven toiselle puolelle jos alkaa ärsyttää. Poltan satunnaisesti ja en juo ollenkaan, joten toivomuksena olisi että tuleva kämppiksenä tekisi muutakin kuin läträilisi viinalla.
Olen rento ja hauska, pidän kodin siistinä ja tykkään tehdä ruokaa. Olen urheilullinen ja sosiaalinen.
Etsin siis kämppikseksi naispuolista henkilöä, jolla on hyvä huumorintaju ja asenne kohdillaan. Olisi mukava jos sinusta saisi myös ystävän!
Jos kiinnostaa, ota yhteyttä sähköpostitse, [email protected]
Etsitään kämppistä Länsi-Pasilaan!
holocene
0
132
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 724158
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans813890Surullista
Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa572428Muuttunut käytös
Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?642276Väkeä oli liikkeellä
Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik361965- 491869
- 1031698
- 561642
Kummallista
Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?551633- 611501