joko teidän munanne on tervattu?

kokemuksesta voin suositella niin teistäkin tulee henkilöitä joihin voi luottaa
7194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tervamunarasistiääliö "toni." äänessä.

Äänestä

Mulla meni samalla persekkin tervaan, eli olen yliluotettava!

Äänestä

Kymmenkunta tervamulukkuu näkkyy lieksassahi olevan!

Äänestä
  • Maahanmuuton kannattajat täällä,hyvä juttu
    .

    Äänestä

Samaan hintaan jolu tökätiin tervauksen jälkeen höyheniin jollain ne tarttuivat erittäin lujasti siihen kiinni. Tervaus suojaa myös homehtumiselta, koska sekin vaara on olemassa vähällä käytöllä.

Äänestä

munat kannattaa tosiaan tervata mutta en suosittele niiden paahtamista nuotiolla kuten ennenvanhaan tehtiin puusuksille puhumattakaan niiden voitelusta

naapurin liisa käytti siteinä rotanloukkuja http://ra.fi/co4m meillä muilla oli voitot tai y siteet http://ra.fi/Siim

Äänestä

Toisaalta on hyvähi tuo munien tervaus kun kölilahon kanssa ei oo leikkimistä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


toni. kirjoitti:

kokemuksesta voin suositella niin teistäkin tulee henkilöitä joihin voi luottaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu