Tarvitsisin apua pienen Helsingin Tapanilassa sijaitsevan autotallin tyhjäämiseen. Talliin on kertynyt mm. rikkinäinen sohva, pari tuolia ja muuta rojua. Toivon, että työn vastaanottava henkilö hoitaa myös tavaran hävityksen. En valitettavasti kykene maksamaan työstä kuin muutaman kympin.
Apua tarvitaan autotallin tyhjäykseen
avuntarpeessa1
2
116
Vastaukset
- piiip
Tuo työ menisi siis lähinnä hyväntekeväisyytenä. Esim. Sortti-asemien hinnastojen mukaisesti sohvan tuontimaksu on 10e per sohva tietenkin noiden muiden rojujen tuonti maksaa lisää päälle.
- avuntarpeessa1
Tarjoan työstä 50e. Tavaraa ei ole paljon ja lastaamiseen menee max 15min. Pieni pakettiauto tai peräkärry riittää hyvin tavaroiden siirtämiseen.
Yhteydenotot:
[email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä423394- 361984
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301729- 161527
- 231508
- 91391
- 241377
- 141227
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781125- 221102