Klassinen on parempaa kuin seksi

Ja tämä on tosi kuin vesi.
4100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vaan kun meille huilu huulilla ja sello jalkojen välissä on parasta seksiä. Muusta emme tiedä

Äänestä

"Vaan kun meille huilu huulilla"

Huilu huulilla? Taittaa Dhommilla' useammin huulilla olla nahkafagotti.

Äänestä

Mutta miksi Beatles-palstalla? Täällä on vaan tuulipukukansaa, ei kovin seksikästä.

Äänestä

Täh, tuulipukuhan se kaikista vetovoimasin on, kaikkihan sen tietää ja siksi kaikki sitä käyttää!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lennonkusee kirjoitti:

Ja tämä on tosi kuin vesi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu