Pyöräkuormaajan renkaidenvaihto

Missä onnistuu ja mieluiten edukkaasti?
494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Menes kuormaajantie14.sta,Suomen Euromasterille. Ei ehkä kylän halvin,mutta saat vastinetta rahoilles =)

Äänestä

Miksi niitä pyöriä siirrettäessä tarvitaan kuormaaja? Eikö ne siirtyisi helpommin ajamalla? Kaikkia laitteita niitä keksitään.

Äänestä
  • pyöriäkin kuormatessa tarvitaan PYÖRÄkuormaajaa, ellei sitten kuormata ihan käsipelillä, eli pyörästä kiinni ja nosteta lihasvoimalla pyörä kuormaan.

    Äänestä

  • Kai niitä kirjoitti:

    pyöriäkin kuormatessa tarvitaan PYÖRÄkuormaajaa, ellei sitten kuormata ihan käsipelillä, eli pyörästä kiinni ja nosteta lihasvoimalla pyörä kuormaan.

    Luulisi niiden vaurioituvan ainakin maalauksen osalta jos niitä pyöräkuormaajan haarukoilla tai kauhalla nostellaan, robotti olisi parempi. Aloittaja, hanki sellainen niin ei tarvitse renkaita vaihdella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Konexxx kirjoitti:

Missä onnistuu ja mieluiten edukkaasti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu