Moni mies

sinua. Minulle olisit aivan sopiva:)
18369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

:))

Äänestä

Voi olla,että taidat olla hieman väärässä sen suhteen etteivät kestäisi.
Kun tuntuvat tykkäävän nimenomaan luonteestakin.

Äänestä

aletaanko riiaamaan? Oltas se palstan uusin pari, ja kaikki seurais kuinka edetään ;-).

Äänestä

Eihän tästä alusta voi tietää kumpaa tarkoitetaan..
Tarkoitetaanko miestä jota ei moni sietäisi vai
ettei moni mies sietäisi..
Mä en ainakaan päässyt kärrylle..
Minua ehkei sietäisi, mutta kumminpäin sekään on:))

Äänestä

mulle ;) ja sinunkin luonteesi on kauhea ;)

Äänestä

Sama se ny mulle o mitä sää sanot, mitä mää ny sillee määny mitää tiärä, näino.
Emmääny mitää mitä mää ny vähä jotai sillä niivväliä oo

Äänestä

Sinun piti siis siteerata Leinoa, eikös?
"Rakastettu, armastettu iankaikkisesti. Kuinka kuolis lempeni, mi nyt jo kaikki kesti?"

Äänestä

Yhtä hyvin voi olla että muut miehet tappelee siitä kynnet verillä !

Äänestä
  • Silloin ei tuollainen alentamistaktiikkaa käyttävä ainakaan voita. Olet niin paska, mutta minulle kelpaat... sanoo paljon paskempi tapaus, joka ei kelpaa kenellekään.

    Äänestä

Ruma mies, mutta paska luonne.

Äänestä

Aliarvioit jonkun naisen mutta totuus voi olla toinen. Voi olla niin että miehet pyörii hänen ympärillään kuin hunajapurkilla.

Jotenkin ikävän sävyinen oli aloitus, alentava.

Äänestä

on vialla ?

Äänestä
  • No, heti näyttää kaapin paikan ja niin tomerasti:)

    Äänestä

Luulen että nyt olisi kyse naisen persoonasta, sitä ei moni mies kestäisi?

Mä ainakin oon hankala luonne, sille päälle sattuessani. Toinen osapuoli tarvitsee enemmän kuin suomi-nainen sanakirjan siinä kohtaa jos ei tunne mua hyvin. Ne jotka tuntevat historiani ja minut ja hyväksyvät minut sellaisena kuin olen, ymmärtävät ja antavat mun olla hankala silloin kun niin käy, onneksi harvemmin eikä silloinkaan ne kestä pitkään, mutta joskus jonkun tietyntyyppisen ihmisen kanssa sitä hankaa enemmän ja melkein aina, asiasta kuin asiasta.

Äänestä

Miten se sitten sulle passaa? No, älä vastaa, mä tiedän jo muutenkin. :/

Äänestä
  • Sä olet niin kiihkeä välillä. Minä osaisin rauhoitella sinua sopivasti.

    Äänestä

  • yhdessä hyvä kirjoitti:

    Sä olet niin kiihkeä välillä. Minä osaisin rauhoitella sinua sopivasti.

    ai äkäpussi vai?

    Äänestä

  • yhdessä hyvä kirjoitti:

    Sä olet niin kiihkeä välillä. Minä osaisin rauhoitella sinua sopivasti.

    Siinä olet oikeassa, tiedät miten minun kaltaista naista pitäisi käsitellä. :) Siitä on jo kokemusta itsellä eräässä erikoisessa tilanteessa. Nyt vain kaduttaa, etten astunut Syliisi silloin, moraali esti. Moraalilla ei kyllä enää tässä vaiheessa ole mitään väliä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei kestäisi kirjoitti:

sinua. Minulle olisit aivan sopiva:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu