Some Awards 2013

jarnos24

Some Awards hakee kaikkein innovatiivisimpia tapoja käyttää sosiaalista mediaa, edistää merkityksellistä keskustelua sekä vaikuttavia kohtaamisia alan toimijoiden kesken. Some Awards järjestetään keväällä 2013.

On hyvä muistaa, että sosiaalinen media on edelleen paljolti normaalien ihmisten välistä dialogia ja seurantaa, ei yritysten. Joten tämä tulee näkyä myös kategorioissa.

Palkittavat ilmiöt, ihmiset ja kategoriat ovat vielä täysin aika, saa ehdottaa.

2

182

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kohtalähtee!

      Sulkekaa Suomi24, se parantaisi asiakkaiden tyytyväisyyttä..kun Kukaan ei vastaa Pulmatialnteet -palstalla ja ylläpitäjät parveilevat vain Deittipalstalla.

      - siis juttelemassa käyttäjien kanssa. Irtisanon sähköpostini ja allarin lehteni ellei pulmatilanteet-palstalta löydy osaavaa ylläpitäjää!

      Jotenkin ääliömäistä kun sielät katoaa avunpyyntöviestejä, 250 viestiä poistettu parin päivän aikana! Missä on sananvapaus - ainiin vankilassahan hän on.

      Lisäksi perin tyhmää tuhota noiden kaupunki-forumeiden sisältöjä täydellisesti -kakki viestit pois- ja tähänkään Moderointiin EI SAADA vastausta, sanoo ylläpitäjien kirjoitus tuolla PT-forumilla.

      toivoen kohta
      ex-käyttäjänne (huomenna)

      TJ1

    • siijuunoutänks

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi on sekaisempi - Koskenniemi vai Trump?

      Koskenniemi haukkui Trumppia A-studiossa, niin että räkä lensi suusta. Sen sijaan Trump puheessaan sanoi, että Grönlant
      Maailman menoa
      168
      3072
    2. Sannahan laski sähkön ALV:n 10 prosenttiin, Riikka runnoi 25,5 %:iin

      Tässäkin nähdään kumpi on Suomen kansan puolella, ja kumpi omaa vastaan. Putinistipersuille Suomen kansa tulee aina vii
      Maailman menoa
      44
      1889
    3. Kolmen tuiki tavallisen demariahdistelijan nimet julki

      Nyt tiedetään ketkä kolme oli niissä niin tavanomaisissa demarin jokapäiväisissä askareissa avustajia ahdistelemassa. K
      Maailman menoa
      31
      1864
    4. Kaivattusi silmin

      Minkälaisen kuvan olet omasta mielestäsi antanut itsestäsi kaivatullesi?
      Ikävä
      195
      1809
    5. Saisinpa halata sinua joka päivä

      ja kertoa miten paljon sinusta välitän. Vaikka olisi jommalla kummalla huono päivä, väsynyt päivä tai kiireinen päivä, a
      Ikävä
      21
      1463
    6. Riikka Purra perustelee hallituksen leikkauspolitiikkaa

      Odotukset ovat kovat, mutta puhe on poikkeuksellisen onttoa jopa hallituksen omalla mittapuulla. Vastuu työnnetään alas,
      Perussuomalaiset
      75
      1260
    7. Kansalaispalkka ja maksuton joukkoliikenne

      Noilla pienillä parannuksilla saadaan Suomesta taas hitusen parempi paikka peruskansalaiselle, joka elää ekologisesti ja
      Maailman menoa
      87
      1201
    8. Martinan pankkikortti

      Seiska uutisoi, että Martina antoi pankkilortin tyttärilleen. Siinä on vaan sellainen pointti, että pankkikorttia ei saa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      210
      1050
    9. Muistattekos kun kaupassa piti pyytää tavarat myyjältä

      Edes kahvipakettia ei saanut itse valita, vaan myyjä nouti sen hyllystä tiskille. Jos osti jauhelihaa, niin se jauhettii
      Maailman menoa
      177
      1025
    10. Kadonnut Kajaanissa

      Yllättävän hyvät kuvat poliisilla, luulisi löytyvän niiden perusteella?
      Kajaani
      20
      1012
    Aihe