hiljaiseksi

vetää hondamiehet tuo speedparty sana hehheh.. ei oikeen kommentteja meinaa tippua.
4776
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

älä jaksa jauhaa!

Äänestä

Kannattaa odottaa siihen asti. Voi olla junttien ainoa kolhoosikone huollossa eikä maaseudulla tunnetusti huolto pelaa. Eiköhän sitä autotietämystä rupea taas maanantaina tulemaan kun open silmä välttää.

Äänestä

Katsohan "S40T4" nyt uusinta speedpartyjen tuloslistaa. Tais type voittaa kaksikin T4 volvoa=D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


S40T4 kirjoitti:

vetää hondamiehet tuo speedparty sana hehheh.. ei oikeen kommentteja meinaa tippua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu