Kaipaatko oikeasti jotain henkilöä vai haetko täältä vaan teetä js sympatiaa?
Siihen se jää siis teehen ja sympatiaan jos ei irl toimi ja täällä vaan haikailee. Ei ketään jaksa venailla ikuisuuksia.
Siihen se jää siis teehen ja sympatiaan jos ei irl toimi ja täällä vaan haikailee. Ei ketään jaksa venailla ikuisuuksia.
Vastaukset 10
Vanhimmat
toiminut, niinkö?
Toimin toimin. Liian myöhään toimin. Sitä tyhmänä kuvittelee että se toinen oottaa kun täällä vielä mietitään. No ei oottanu.
tämä on. miks täällä roikkua, kun tuo irl on se paikka missä voi toteuttaa itseään ja osumiahan sieltä on helppo poimia. tietää mitä löytää, ei jää arvailujen varaan.
hpj jokaiselle, älkääkä istuko taas kerran kivaa ulkoilupäivää nenä näytössä kiinni, se tylsistyttää.
lisäys. tuo hpj = hyvää päiväjatkoa lyhenteenä nopeampi kirjottaa kun koko litania ;).
sanailua vain täältä
ja kahvia tulemaan ja puuroa. Hyvä päivä tulee! Huomenta muru :)
mä jo söin ja join.äläkä nimittele.
puuro taas maistui, kahvia vielä pari mukia.
minä kaipaan ja rakastan sitä henkilöä jonka vuoksi täällä välillä istun, mutta en voi saada häntä, olen melko varma.
Miten täältä saa teetä?