Mäkihyppääjälegenda Matti Nykäsen täksi perjantaiksi sovittu esiintyminen Hotelli Foxmannissa peruuntui viime hetkellä, kun bändin edustaja ilmoitti ravintolalle ettei Mattia tavoiteta lukuisista yrityksistä huolimatta. Metropolin toimittaja oli paikalla Vetelissä Hotelli Foxmannissa kun hänelle kerrottiin ettei Matti päässyt paikalle, koska oli ratkennut ryyppäämään Susannan kanssa käydyn riidan päätteeksi.
http://www.metropoli.net/kaupunkilehti/uutiset/viihde/missa-on-matti-nykanen/
Matti Nykänen kadoksissa Vetelissä?
5
3160
Vastaukset 5
- Harmin paikka
Tuskin se mäkihyppääjä sentään täällä katosi, ellei sitten puhuta Vetelin ikiomasta Matti Nykäsestä. Kuitenkin kertakaikkisen harmillinen tapahtuma koko Vetelin kannalta. Matin konsertti olisi onnistuessaan tuonut myönteistä valtakunnallista julkisuutta Vetelille, kun paikalla oli myös tuo median edustaja.
- OHO! oho!
Matti Nykänen edelleen kateissa - toinenkin keikka peruuntui.
Nykänen on ollut kaksi päivää kateissa, sillä perjantaina hän syytä ilmoittamatta perui viime hetkellä keikkansa Hotelli Foxmannissa Vetelissä.
Nykäsen oli tarkoitus esiintyä Mortonissa tänään kello 22.00 alkaen. Ravintolayrittäjä Petri Virta sai ilmoituksen keikan peruuntumisesta Nykäsen edustajalta iltakuuden aikoihin.
Rikoksen mahdollisuutta ei voi sulkea pois.
Iltalehti ei ole tavoittanut Nykäsen edustajaa. - yhäköö
Mihnäpäin Vetheleiä se Masa on hukassa?
- Kyttäileväinen
No onkos Nykästä näkyny viimeaekoona Vetelis ryypiskelemäsä?
- Anonyymi
Matti Veteli ryyppyjä ja Alko olee vetelässä kunnossa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771610
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106832En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203608- 129578
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510- 42496