kassaneidin kanssa

varattumies10

Tässä erään viime syksyisen päivän tapahtumia. Olin asioinut jo parin vuoden ajan kahvilassa, jossa tämä hiukan ujon tuntuinen, vaalea ja löysien työvaatteidensa alla hoikka parikymppinen nainen työskenteli(kutsutaan tässä vaikka Tiinaksi). Itse olen vajaa kolmekymppinen normaalivartaloinen mies, ja toimin huoltomiehenä. Maksun lomassa oli aina tapana sutkautella jotain juttua, viime vaiheissa jopa hieman kaksimielistäkin..Olin huomannut jo onkin aikaa, että Tiina oli kohdatessamme kassalla jotenkin jännittyneen oloinen ja aivankuin hänellä olisi jotai asiaa. Eräänä syksyisenä aamuna Tiina kuitenkin rohkaistui ja pyysi minua asentamaan kotiinsa lamppua. Suostuin tietenkin ja jo samana iltana suuntasin Tiinan luo mielessä, että pääsisin asentamaan lampun lisäksi myös kullia Tiinan pilluun. Saavuttuani perille, Tiina keitti kahvit ja kertoi, ettei ole ostanut vielä lamppua. Olin jo arvannutkin sen, että lamppu oli "tekosyy". Huomasin Tiinan olevan erittäin kiihoittunut ja pyysinkin häntä kanssani sohvalle. Tiina tulikin heti päälleni ja kiihkeä suutelu päätyikin nopeasti vaatteiden riisuntaan. Nähdessään juhlakunnossa olevan kaluni (16cm) alkoi Tiina imeä ja nuolla kyrpääni, ja ujohkosta tytöstä ei ollut tietoakaan. Tiinan ollessa jalkojeni välissä, hiplasin hänen vakoaan jalallani ja tämä pillu olikin todella märkä..Halusin päästä panemaan tuota herkkua ja ohjasin Tiinan hänen sänkyynsä makuulle. Kortsukin löytyi ja nussiminen alkoi Tiinan voihkiessa kiimaisena. Ei aikaakaan, kun Tiina sai orgasmin ja itsekin laukesin melko pian. Suihkun jälkeen olimme taas toistemme kimpussa ja koko loppuilta meni seksin merkeissä. Tämän illan jälkeen ollaan tapailtu säännöllisesti, mutta ainoastaan seksin merkeissä..

8

16241

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Girlie91

      Hyvä tarina hei.

    • Haikuinen

      Voi apua kävisipä mullekki joskus noin. Vaikka en kassaneitinä olekaan. Vaan yleisesti ottaen...esim että kun käyn lounastauolla opiskelun ohessa, niin voi kun joka päivä joku mies katselisi minua niin että haluaisi minua kovasti. Joka päivä katseenvaihtoa ja sitten pari sanaa...ja sitten jotenkin ajautuisimme harrastamaan kiihkeää seksiä...oi että!

      • Anonyymi

        Kyllä sen huomaa kum nainen on halukas näin vanhempana miehenäkin joskus huomaan että siellä kassatytön housuissa kostuu..
        Tänäänkin nuori muodokas blomdi otti tilaukseni ja kun katselin hieman hörskisti mustan t- paidan peittämiä pyöreitä c kupin rintoja ,niin huomadin kuinka tytön posket punehtuivat .
        Ja kääntyessään laittamaan annoksen uuniin hän kumartui hetkeksi ja antoi minun ihailla kiinteitä mustien legginsien verhoamia pakaroitaan
        Ne olivatkin todella kiinteät.täydelliset puolipallot
        Kyllä hän tuntui pitävän vanhemmankin miehen katselusta
        Taidanpa alkaa vakioasiakkaaksi jos vaikka pääsis lampunvaihtoon...


    • Dbooks

      Tarina oli hyvä, mutta kaipaa kuitenkin lisää tunnetilojen kuvailua. Voisit myös kertoa henkilöistä (Tiinasta & itsestäsi ) millaisia henkilöitä, hieman tapahtuma paikkaa. Pienellä höystöllä tuosta saisi hyvän seksi novellin.

    • tiinakuminainen

      Tiina niminen kuminen nainen,jota aloittaja nussii

    • rouva57

      kehtaakin kehua olevansa varattu

      • Anonyymi

        Tiina-nukke on varattu eikä anna persettä muille.


    • Anonyymi

      Lähtikö silmien seisonta?

    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      109
      2300
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      26
      954
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      902
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      896
    5. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      845
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      568
      830
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      82
      728
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      670
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      25
      624
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      64
      606
    Aihe