Jostain vaikka

seksiseuraa. Kohta repee pöksyt;D
877
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

mä koitan olla nyt pariviikkoo selibaatis

Äänestä
  • Mulle alkaa selibaatit riittää. Mikäs se kadun nimi oli, aleksiskiven?

    ;D

    Äänestä

Googletapa vaikka sanalla porn niin jopa löytyy rahasta halullisia naikkosia vaikka omalta paikkakunnaltasi.

Täällä ei saada mitään muuta kun myötatuntoa jos sitäkään.

Äänestä
  • Onko näin ?

    :D

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Onko näin ?

    :D

    Mites muuten se olis?

    Äänestä

  • eitäältä kirjoitti:

    Mites muuten se olis?

    On niitä mutitakin vaihtoehtoja.

    Äänestä

röörirane ja tulen mielelläni puhdistamaan pakoputkesi kaasuista ja muusta sitkeästä limasta. Palvelu on ilmainen jos imet kaluni puhtaaksi.

Äänestä
  • Anna mennä, tänne ei oo silti tulemista ;D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku kurkistaa kirjoitti:

seksiseuraa. Kohta repee pöksyt;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu