saada jutella ihan kahden. Autossa, rauhaisassa paikassa. Saada katsoa sua, maistaa sun huulia. Silittää hellästi poskeasi ja kuiskailla salaisimmat ajatukseni sun korvaan.
Haave.
Sinun kanssa
33609
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 33
Vanhimmat
hyvästi.
että sä et pääse tästä ikävä palstasta eroon, vaikka sun kommenteista pystyy päättelemään että sulla on jo kaikki ohi :((
Olet kuitenki aina ensimmäisenä vastaamassa joka aloitukseen negatiivisesti, niin ihmetyttää ja säälittääkin sun puolesta että joudut roikkumaan täällä vaikkei täällä sulle mitään ole enää.
aikamoista.
Ah, mikä viesti ! Tulee mieleen eräs ihana mies ja pienet hetket hänen kanssaan...autossa ;)
Mulla taas tuli mieleen eräs ihanan hemaiseva nainen, jonka kanssa tehtiin pieniä autoretkiä luontoon...muutamia pikku reissuja.
Kauan siitä on aikaa ?
On siitä varmaan noin nelisen vuotta aikaa. Haarukka 2007-2008.
Sopis minuun. Muistan muistan..
Tämä haaveesi toteutukoon!!!
pidetään peukut pystyssä.
toteutat haaveeni, etkä vain lupaa, sillä olen todella rakastunut.
Niin minäkin olen, tosi rakastunut.
Voi sentään ,,, halauksia...
Olen sanaton. Kaunis.
Ei pysty,pipo on liian tiukalla
Minun haaveeni on, että odottaisit työpaikkani portilla -se on rauhallinen ja kaunis paikka- Istahtaisin hienoon tummaan autoosi ja saisimme jutella kahden ja saisin katsella sinua ja kuiskailla....
Minkä merkkinen on hieno tumma auto???
mersu, coupe
Joku törkimys vastasi minuna. Oikea auto on Volvo.
Olisiko kuskina tummahiuksinen nainen ;) ? Ja viimeksi kuiskuttelimme sinun autossasi `?
Kuski on mies.
Minullakin on haave. Saada taas harrastaa intohimon hetkiä autossani.
Koskas harrastit viimeksi? Mulla mielessä ihana mies ja pakettiauto :)
Siitä on valitettavan paljon aikaa. Nykyinen autoni olisi oiva peli niitä puuhia harrastaa, mutta on ns. saastunut, eikä siitä sen enempää.
Joo. Olin jo unohtanut. No ei, en oo. Nyt ois vaan parempi lopputulos. ;)
Mitä olit unohtanut ...mennäänkö jo ?
Olin unohtanut autossa tapahtuneet lemmenleikit. Sen jälkeen on tapahtunut paljon. Mut joo silloin oli aika mukavaa...
Sama haave mulla, kun vaan mies ilmottais, että tulee hakemaan mut tiettynä ajankohtana kyytiin... Saatais kaikki asiat selviks kerralla ja ilman kiirettä.
Laitapa viestiä, että "lähetäänkö ajelemaan"... ;)
Niin, eipä mulla hänen numeroaan, taitaa olla salainen ja syystäkin. Joskus, kun saan tilaisuuden ehdotan yhteistä autoiluhetkeä jonnekkin.
Voi harmi, ettei ole minulle tämä, koska sillä "minun" miehellä on kyllä varmaan numero ja jos ei ole tallessa niin saa tiedustelusta, kun ei ole salainen... Ihan samanlainen haave olis kuin tuossa aloituksessa kuvailtu.
Hienoja haaveita ! Teinifiilis !
pelkkä ajatuskin aloittajan kuvailemasta tilanteesta hänen kanssaan saa posket punaisiksi. ;)