Muru

kuinka paljon sua rakastinkaan....sä tiedät sen itsekin,.niin paljon, liian paljon,..


tämä on sinulle kulta....et varmasti ymmärrä kuinka tärkeä minulle olet.

http://www.youtube.com/watch?v=0pwDoHFvVDE
6186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

sen kertoo oikeasti, niin se toinenkin ymmärtää.

Äänestä

toivottavasti kerrot tuon myös livessä :)

Äänestä

keneltä kenelle?

Äänestä

jos oliskin niin, niin mitäpä siihen on sanomista.

Jatka samaan malliin.

Äänestä

Kiva kipale. :)

Äänestä

Se pitää kertoa naamakkain tai muuten tuolla oikeesti, ei sitä muuten tiedä olevansa toiselle tärkeä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-------------------- kirjoitti:

kuinka paljon sua rakastinkaan....sä tiedät sen itsekin,.niin paljon, liian paljon,..


tämä on sinulle kulta....et varmasti ymmärrä kuinka tärkeä minulle olet.

http://www.youtube.com/watch?v=0pwDoHFvVDE

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu