Kone tulkitsee lähes jokaisen klikkauksen tuplaklikkaukseksi. Esimerkiksi jos klikkaa siirry sivu taaksepäin nuolta, niin menee kaksi sivua kerralla ja samoin jos klikkaa jotain kuvaketta josta tipahtaa alasvetovalikko, niin nostaa sen aina takaisin ylös. Pitää klikata monta kertaa ennen kuin uskoo että nyt on jäätävä alas.
Mikä ihme.......
Mikä kumma hiiressä?
Minä vain.
2
94
Vastaukset
Hiiren nappi rikki veikkaisin että kyseessä Logitech :) Itsellä meni omasta vasennappi myöskin.
- fourteen
Logitech osaa tehdä hiiriä, ei muuta :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2301713- 1861581
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä441184Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad46881- 14750
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30731Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21730- 36701
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .21678Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46627