HAASTE!

purge

Ei kertaakaan oksennetta ensi viikon aikana.

Who's in? ketään ei tapeta vaikka mokaisikin, mutta tää auttais varmasti tsemppaamaan :)

3

156

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mukis1

      mukana todellakin!

    • purge

      Jes ihan mahtavaa mukis!! tsempataan toisiamme :) Mulla meni viime (tai siis tää nyt kulunut) viikko todella hyvin; en ollut kovinkaan ahdistunut ja oksensin viikolla vaan ti ja ke. to ja pe söin jopa säännöllisesti, mikä on mulle tosi harvinaista.

      Mutta sitten. eilinen, ja tämä päivä, blaah. jääkaappi - vessa - jääkaappi - vessa... en jaksa. Joten nyt otan tämän haastemielessä! Katsotaan jos pystyn siihen ;)

      tsemppiä sinulle! ja lisää porukkaa messiin vaan :)

    • mukis1

      miten sulla on menny? (: ite meinasin mennä oksentamaan, mutta sitte sain itteni ulos kaverin kanssa ja en onneksi oksentanut. nyt kyllä ahdistaa, mutta samalla olen helvetin ylpeä itsestäni!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      265
      4630
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      133
      3019
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      44
      2817
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      76
      1771
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      106
      1634
    6. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      28
      1511
    7. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      59
      1380
    8. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      95
      1272
    9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1149
    10. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      212
      1148
    Aihe