Krabilta Kuala Lumpuriin tai Langkawille

Eveliina

Ensi talvena olisi tarkoitus katsastaa Krabin ja Lantan seutu. Tarkoitus olisi piipahtaa myös Malesiassa. Mikä olisi nopein ja vaivattomin tapa päästä Krabilta muutamaksu päiväksi joko Kuala Lumpuriin tai Langkawille.

2

361

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • airasia.com

      Luulisin että Air Asia-lentoyhtiö lentää edelleen Krabilta Kuala Lumpuriin. Me mentiin sillä muutama vuosi sitten ja toimi ihan hyvin. Ja KL:sta sitten tietysti taas pääsee samalla yhtiöllä lentäen Langkawiin, mutta jos vai parista päivästä (?) kyse, niin suositteisin jäämään KL:iin ja viettämään siis vähän kaupunkilomaa, jos Thaimaan puolella rantalomailette.

      • Eveliina

        Kiitos tiedosta! Etsin lentoja vain Thai Airwaysin sivuilta ja unohdin kokonaan tuon Air Asian! Olet oikeassa, taidamme tehdä parin kolmen päivän visiitin Kuala Lumpuriin ja katsastaa nuo rantakohteet joskus toisen kerran.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      120
      2472
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      40
      1652
    3. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      655
      1079
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      106
      993
    5. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      982
    6. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      98
      926
    7. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      885
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      83
      760
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      33
      736
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      71
      728
    Aihe