putkassa

u4h

Oli lämmin kesäpäivä ja ajttelin että pieni lenkki ja sen jälkeen viileä suihku voisi piristää.
Olin päässyt vasta lenkin alkuun, kun eteeni jalkakäytävälle kaartaa musta Nissan.
En nähny kuljettajaa, mutta arvelin sen olevan mies. En ajatellut paljoa sitä että auto tlu eteeni käytävälle, joten jatkoin kevyellä hölkällä matkaa. kerkesin juosta n. kolme metriä kun auton ovi avautui. Katsoin taakseni ja näin n. 180 cm, varsin komean, pitkän miehen. Mies katsoi minua silmiin ja sanoi ystävällisellä, mutta samaan aikaan miehekkäällä,möreällä,äänellä, HEI! vastasin takaisin, no hei vaan!
Mies kumartui autolleen ja nosti sieltä pienen pullon ja liinan. En ruvennut arvailemaan mitään, mitä mies voisi minulle tehdä, sillä olinhan kaunis muodokas nuori, 27 vuotias nainen, otin taskustani hieman rikki menneen puhelimeni ja näppäilin jo varmuuden vuoksi siihen 112. Yhtäkkiä mies lähti holkkäämään minua päin ja ennen kun huomasinkaan hän oli vierelläni oma puhelin kädeessäni. Olin niin uppoutunut miehen kasvoihin, että en edes huomannut ajan kulkua.
- Seuraava muistikuva on kun löysin itseni alastomana vieraasta sängystä viiden miehen kanssa, sanoin poliisille jolla oli vihkonen ja kynä jolla hän kirjoitti.
-muistatko miltä miehet näytti?, poliisi kysyi.
Vastasin, en.
- Petri, pomolla on asiaa.
-OK, hoida sinä tämä kuulustelu loppuun.
Petri antoi vihkosen tälle toiselle poliisille. Poliisi kertoi nimensä. Hänen nimi oli Kari.
Kari kävi Petrin kirjoittaman tekstin läpi ja tokaisi, ''Raiskausko kyseessä?''
- Joo, vastasin varsin hyvän näköiselle poliisille.
Karin suusta putkahti ulos, noh...''kuka nyt ei noin kaunista naista haluaisi. Jos ei lakia olisi, niin en minäkään kauaa odottelisi.''
Ikävä kyllä kari ei edes pahoitellut sanojaan vaan näytti siltä ettö olisi saanut idean.
Kari nousi ylös tuolista ja otti esiin käsiraudat. Hän kävi taakseni ja laittoi käsiraudat käsiini. Kari lähti taluttamaan minua ulos huoneesta, olin ymmälläni, miksi minulle laitettiin käsiraudat.
Kävelimme pitkin poliisi aseman käytäviä, kunnes vastaan tuli viitta '' putka osasto -->''

1

5059

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • u2h

      Kari vei minut tyhjään putkaan, enkä hämmennystäni älynnyt estellä, kun hän käski minut istumaan lattialle.
      " Mitä tämä on? ", kysähdin. Kari ei vastannut, vaan veti harteiltani valkean huivin, jonka sitoi suulleni, niin ettei sanoistani saanut enää selvää. Älysin tilanteen kokonaisuudessaan vasta, kun Kari alkoi vetää vaatteita yltäni. Rimpuilu ei tulisi kuuloonkaan, olihan poliisi lihaksikas ja vahva. Mies repäisi vielä vain pitsiset rintaliivini ja pikkarini yltäni, ja sitten istuinkin putkan betonilattialla ihan alasti. Kari ihaili pyöreitä, d-kupin rintojani , kuten myös posliiniksi ajeltua pilluani. Kehoni jännittyi, kun hän vei sormensa häpyhuulilleni, ja nappasi klitorikseni kahden sormen väliin. Sitten hän pyöritteli sitä sormiensa välissä hetken, saaden minut vääntelehtimään lattialla, ja voihkimaan hieman.
      " Tykkäätkö? ", Kari kysähti ilkikurisesti virnistäen. Sitten tunsin, kun hänen kaksi sormeaan työntyivät sulavasti nesteestä liukkaaseen pilluuni. Kaarsin selkääni, ja huohahdin kuuluvasti. Kari alkoi liikuttamaan sormiaan ees taas. Sitten hän lopetti sen kuin seinään.
      " Meneppä sängylle makaamaan, ettei poliisisedän tarvitse antaa sähköiskua ", Kari komensi, ja piteli kädessään sähkliskuvenpainta, jota käytetään rikollisten taltuttamiseen. Tottelin samantien, ja asetuin putkan kovalle nahkapedille makaamaan, levittäen jalkani valmiiksi. Kari riisui housunsa, ja sitten pudotti alushousunsa nilkkoihin. Näin hänen suuren, pystyssä olevan kullinsa, ja en voinut muuta kuin miettiä että vau. Kari siirtyi taakseni, ja tunki kookkaan peniksensä pilluuni, aloittaen samantien tihein vedoin.
      Hetken panon jälkeen käytävästä kuului oven naksahdus. Jo aiemmin tapaamani Petri käveli sellimme eteen, ja meni hämilleen näkemästään.
      " Ai Petri, hyvä kun tulit. Mukaan vaan ", viittoi Kari. Petri sai viimein sanan suustaan: " No miksette aiemmin kutsuneet", ja marssi selliin. Kari perääntyi, ja antoi Petrille käskytysvallan.
      " Lattialle kontalleen ", Petri määräsi, ja täten tottelin. Petri asettui polvilleen taakseni, ja laski housunsa. "Voi ei", ajattelin kun hän puristeli pakaroitani, persereikää avaten. Sitten hän työnsi kullinsa hitaasti tiukkaan persereikääni, ja sai minut ulvahtamaan tuskaisesti. Pakaroitani puristellen hän aloitti hitaat, mutta syvät vedot. Välillä Petri läimäytti kämmenellä pakaraani, ja kiihdytti tahtia. Minä ulvoin ja voihkin tuskasta. Lopulta hän lopetti, ja ruiskutti spermansa pakaroilleni. Lysähdin maahan voimattomana. Poliisit naurahtelivat, ja tekivät lähtöä.
      " Tulemme myöhemmin, kun taas tarvitsemme leikkikalua ", Kari huudahti, ja sitten ovi pamahti kiinni, ja he jättivät minut makaamaan yksin sellin lattialle.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      13
      3817
    2. SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo
      Maailman menoa
      226
      3748
    3. Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?

      Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv
      Maailman menoa
      132
      3416
    4. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      72
      3374
    5. Korpelanvaara

      Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit
      Suomussalmi
      22
      2267
    6. Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?

      Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv
      Maailman menoa
      32
      1799
    7. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      44
      1642
    8. Osaatko arvata

      Mitä ajattelin?
      Ikävä
      36
      1593
    9. Heippa nainen

      Tykkään susta niin että halkeen 😘 Kivaa iltaa. t-mies
      Ikävä
      32
      1491
    10. Meidän täytyy tavata

      Siis se on välttämättömyys.
      Ikävä
      92
      1433
    Aihe