Hei!
Onko kukaan ostanut matkapakettia netin kautta, Balilla sijaitsevalta ILOVEBALI. Bisnestä pyörittää suomalainen mies.
Jos olet niin mitkä ovat kokemukset?
Kiitos jo ennakkoon.
Räätälöity matka Balilla
6
236
Vastaukset
- mietti1
Hei!
Suosittelen ennemmin Helin matkoja.- lisa18
Helin matkat on kallis, heikko tarjonta majoituksista ja perillä ei juurikaan mitään tarjontaa heidän kautta saa..
- lisa18
Niin siis me teimme omatoimimatkan, varasimme lennot itse ja majoituksen kyseiseltä firmalta. Homma toimi hyvin, tavattiin se firmaa pitävä heppu myös kun varasimme sukellukset. Asiallisen oloinen ja homma toimi kuin pitikin.
Minne päin balia on matka suunnitteilla? Meillä on kans uus reissu suunnitemissa että jos kesän jälkeen lähdettäisiin uudestaan sinne. Rakastuin saareen! :D - Balille haluava
lisa18 kirjoitti:
Niin siis me teimme omatoimimatkan, varasimme lennot itse ja majoituksen kyseiseltä firmalta. Homma toimi hyvin, tavattiin se firmaa pitävä heppu myös kun varasimme sukellukset. Asiallisen oloinen ja homma toimi kuin pitikin.
Minne päin balia on matka suunnitteilla? Meillä on kans uus reissu suunnitemissa että jos kesän jälkeen lähdettäisiin uudestaan sinne. Rakastuin saareen! :DKiitos sinulle vastauksesta.
Marraskuu on suunnitelmissa. Lennot vaan pitäis saada napsahtamaan, niitä etsiskelen ja vertailen. Ko. hepulta on tarjolla Ubudi, Gili ja Seminyak, vaikuttaa hyvältä (:
Lopullisia päätöksiä ei ole vielä tehty.
- parga
Onko Balilla aivan hurjat määrät venäläisiä, kuten olen jostain lukenut??
- teme6
Missäpä maailman turistikohteessa ei veli venäläisiä olisi? Niitä on balilla, thaimaassa, suomessa... jokapaikassa. Ei nyt balilla katukuvassa ainakaan niin pistä silmään. Luultavasti jos niitä paljon balilla on niin pysyttelevät kalliissa huviloissaan..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3734046Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1111476- 951308
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko651104Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass14937Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔58917Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise12887- 38880
- 65861
Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään60859