Superseksikäs ja lahjakas Eva Green sai Ava Lordin roolin (naispääosa) Robert Rodriguezin Sin City -jatko-osassa! ENSI-ILTA ALUSTAVASTI LOKAKUUSSA! Maltammeko odottaa? EMME!
Muut roolit: Josh Brolin, Joseph Gordon-Levitt, Rosario Dawson, Bruce Willis, Jessica Alba, Mickey Rourke jne.
Sin City 2: Kaiken Takana on Eva Green
2
176
Vastaukset
- OliviaÄl
Kyllä, Eva on kuumin tähti eikä todellakaan tusinatavaraa. Green on mukana myös 300: Rise of an Empiressä. Erikoista, että näyttelijätär päätti osallistua kahteen jättituotantoon näin lyhyellä aikavälillä. Green on kunnianhimoinen rooliensa suhteen eikä ole näyttänyt juoksevan rahan perässä. Mielenkiintoiset henkilöhahmot ja juoni näyttävät olevan hänen prioriteettinsa.
Joka tapauksessa, double treat tiedossa meille Greenin ystäville, miläs sen parempaa.
p.s. Olisi mielenkiintoista nähdä naisen paluu teatterilavoille Pariisissa tai Lontoossa vielä jonakin päivänä. - ADAMETOKILLFOR
Jep niin on, pelottaa vaan, että tuo Hollywood-roska 300 ei tuhoa Evan uraa.. Toivotaan että Sin City 2 on hyvä myös kriitikoiden mielestä niin saadaan Eva tähtien huippuun. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 445795
- 455305
- 483698
- 133653
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise903211- 313126
- 592874
- 572720
- 532370
- 381834