Saga 27 AC

onko kenelläkään kokemuksia tuommoisesta perähyttipuksuttajasta. Raskas on , pärjääköhän tuo merellä miten ja onko laadultaan ok ?
3602
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyseessä on todella ikoninen merivene, eli varmasti pärjää. Siksi hinnatkin ovat olleet korkeat käytettynä.

Äänestä

Sinulta loppuu ominaisuudet ennenkuin tuolta veneeltä merenkäynnissä.
Oli itsellä ensimmäinen matkavene ja tein pitkiä reissuja ympäri itämerta. Pitää hintansa hyvin koska on tehty kauan.

Äänestä

Jos etsit hyvää ja tilavaa venettä ja saga on tyrkyllä niin osta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


norske kirjoitti:

onko kenelläkään kokemuksia tuommoisesta perähyttipuksuttajasta. Raskas on , pärjääköhän tuo merellä miten ja onko laadultaan ok ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu