Uusi pomo

Pienet kannut ja pallopää. Revippä siitä huumoria prkl.
595
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

meetkään uudeks pomoks? tietää kiertää sen firman, aika tuittu näytät olevan.

Äänestä

menisitkö ystävällisesti jollekin toiselle palstalle

Äänestä

Kyllä miehellä täytyy olla kunnon tisut. Huono pomo sinulla.

Äänestä

Monet eukot joista tulee pomoja on niin virkaintoisia ja pilkun nussijoita,että oikein oksettaa.

Äänestä

Ikävistyttävä pari, menkää molemmat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuho tulee. kirjoitti:

Pienet kannut ja pallopää. Revippä siitä huumoria prkl.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu