Kyllä on lapsellista sakkia...

Piti kysyä oisko joku Ford-mies tiennyt mikä vika omassani olisi, mutta jos vastaukset ovat sitä tasoa että...hähä hähä mitäs ostit voorttin ja omassa uudessa tojossani ei oo ollu ikinä mitään vikaa...ei uskois että aikamiehet tommosia vielä päästelee..
152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ku foordilaiset on niin tyhmää sakkia, ku viittii ajella maailman huonoimmalla koslalla..ni vastaukset ovat sen mukaiset.
Itellä oli joskus muinoin foordkosla, mut vein auton paaliin ja nyt on auto alla (ei totsy, ei fooordi)...

Hahhhhhhhhhhhhaaaaa...herätkää jo ja viekää koslanne paaliin ja ostakaa auto, joka kestää..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Esco696 kirjoitti:

Piti kysyä oisko joku Ford-mies tiennyt mikä vika omassani olisi, mutta jos vastaukset ovat sitä tasoa että...hähä hähä mitäs ostit voorttin ja omassa uudessa tojossani ei oo ollu ikinä mitään vikaa...ei uskois että aikamiehet tommosia vielä päästelee..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu