Halut ja erektiokyky kadonneet 21v mies

haluton3

Olen siis 21v mies ja olen muuttanut tyttöystäväni kanssa yhtään puolitoistakuukautta sitten. Olemme olleet yhdessä 2 vuotta ja Seksi on ollut mahtavaa ja nautinnollista tähän asti.

Minulla on aina olleet isot seksihalut (pienikin ajatus seksistä saa minut haluamaan ja melkein samantien nousee seisomaan kovana kun kanki ja pysyy täysin yhdynnän loppuu asti) Kuitenkin n. 3 viikkoa sitten meidän piti harrastaa seksiä vaikka minua ei hirveästi haluttanut, ajattelin että vähän esileikkiä niinkun normaalisti niin kyllä seisoo. Niin ei kuitenkaan käynyt vaikka kuinka yritimme, tästä tyttökaverini suuttui minulle vaikka kuinka yritin pyytää anteeksi jaselittää että se ei ole hänestä kiinni vaan minua luultavasti väsyttää liikaa. En halunnut pelästyttää häntä mutta tosiasiassa olin varma että seksi onnistuisi mutta ei onnistunutkaan.

Seuraavan viikon ajan minua ei haluttanut hetkeäkään yhtenäkään päivänä, edes porno tai minkäänlainen paljas pinta ei saanut minua innostumaan. Rupesin olemaan huolissani että koskakohan haluni palaavat, muutama päivä sen jälkeen kun tulin töistä kotiin onnistuin saamaan puoliseisokin ja tyttökaverini otti minulta suihin, orgasmi tuntui normaalilta ja sen jälkeen penis lerpahti ( en ole koskaan pystynyt orgasmin jälkeen saamaan uutta pysyvää erektiota, siihen on mennyt vähintään 8-12h) Ja tietysti sitten sormetin tyttökaveriani oikeen kunnolla tämän jälkeen ja sanoin että huomenna kokeillaan uudestaan. Tuntui hyvältä, siltä kun halut olisivat palanneet.

Kuitenkin seuraavana päivänä minua ei jälleen haluttanut yhtään, puoliseisokin sain esileikin aikana joka sekin lopahti alle minuutissa. Tästä tyttökaverini suuttui taas ja jouduin pahoittelemaan ja jälleen vakuuttamaan hänelle että se ei ole hänestä kiinni. Rupesin huolestumaan tilanteesta pahasti.

Kaksi päivää tämän jälkeen (tänään) sain ajan lääkärille ja menin kertomaan ongelmastaan hänelle, hän tutki penikseni ja kivekset ja kyseli kaikenlaisia kysymyksiä ja totesi että minussa ei pitäisi olla mitään vikaa että minun täytyy ottaa rauhassa ja kyllä se siitä. Hän määräsi kuitenkin pyynnöstäni erektiolääkettä, Cialista 4 tablettia 10mg ja tästä innoissani en malttanut odottaa että tänään pääsen vihdoin harrastamaan seksiä ja olin erittäin iloisella tuulella. Kun pääsin kotiin otin yhden tabletin, Hetken odoteltuamme aloitimme esileikin, mitään ei kuitenkaan tapahtunut niin otin toisen tabletin. Mitään ei tapahtunut, ei edes puoliseisokkia. Kun tajusin ettei onnistu niin tyttökaverini purskahti itkuun, meni suihkuun itkemään, ei puhunut minulle mitään tämän jälkeen. lähti 30 minuutin päästä töihin sanomatta sanaakaan. Pahoittelin minkä kerkesin ja sanoin että, älä luovu toivosta kyllä mä tämän asian korjaan, ei meidän seksielämä tähän lopu.

Tyttökaverini lähdettyä soitin takaisin lääkärille jolla olin aamulla käynyt ja selitin ettei Cialis toiminut vaikka otin 20mg, hän vain kehoitti rauhoittua eikä stressata asiasta...

Olen niin pahoillani ja turhautunut siitä etten voi antaa tyttökaverilleni seksiä että puhelun jälkeen purskahdin itkuun (en ole itkenyt mistään yli vuoteen) Itkin hysteerisesti joku 20 minuuttia jonka jälkeen tulin tänne kirjoittamaan tätä viestiä, toivoen että jollain olisi antaa jonkunnäköistä neuvoa, yritin lähettää tämän jo aikasemmin mutta se epäonnistui ja minun piti kirjoittaa koko teksti uudelleen.

En tiedä mitä tehdä, ahdistaa ja stressaan tämän asian takia ihan älyttömästi ja en osaa rauhoittua vaikka mitä yritän. Rakastan tyttöystävääni enemmän kuin mitään tai ketään koko maailmassa enkä todellakaan halua menettää häntä tälläisen asian takia.

Tyttökaverini tulee kotiin illalla eikä minulla ole hajuakaan mitä voisin sanoa, olen pyytänyt anteeksi miljoona kertaa, ostanut hänelle kaikkea mistä hän tykkää ja painottanut suuresti sitä että vika ei ole hänessä vaan minussa niinkuin onkin. jos vika ei olisi minussa niin pystyisin runkkaamaan, mutta kun en siihenkään tällähetkellä pysty.

Olen tällä hetkellä siis Cialiksen 20mg vaikutuksen alaisena joka ei tee minulle mitään muuta kun "kuumotusta" ja pientä pääkipua.

0

50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?

        Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?
        Ikävä
        238
        14925
      2. Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.

        Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m
        Joensuu
        21
        2277
      3. Voima biisejä, mikä antaa hyvää mieltä ja vomaannuttaa

        Mikä antaa voimaa ja hyvää mieltä, jos tuntuu hankalalta ja vaikealta, voima biisi tai biisejä?
        Ikävä
        40
        1892
      4. Kysy jotain kaivatultasi

        Tämä ketju on sitä varten.
        Ikävä
        177
        1375
      5. Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?

        Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes
        Maailman menoa
        100
        1294
      6. Varmaan koet, ettet ole tehnyt mitään väärää

        Mutta olet sinä tehnyt.
        Ikävä
        28
        1189
      7. Mitä ajattelet hänestä

        Millaisena pidät kaivattuasi?
        Ikävä
        122
        938
      8. Huomioon ottaminen

        Oletko osannut ottaa kaivattusi tai hänen (mahdolliset) tunteet huomioon? Oletko sivuuttanut ne tarkoituksella tai vahin
        Ikävä
        30
        912
      9. Sinkkusiskoni pliis kertokaa

        Sinkkunaisena haluaisin joskus normaalia läheisyyttä ja yhdessäoloa, ilman velvoitteita. Olen vapaa ja lapseton, eikä ex
        Sinkut
        81
        754
      10. Nainen, se on sellainen juttu että kun sä vain nautit

        Niin me miehet tehdään ne työt että sä voisit nauttia. Kato siinä ku sä meet mukamas töihin suojatyöpaikkaas lämpimään t
        Ikävä
        80
        718
      Aihe