Halut ja erektiokyky kadonneet 21v mies

haluton3

Olen siis 21v mies ja olen muuttanut tyttöystäväni kanssa yhtään puolitoistakuukautta sitten. Olemme olleet yhdessä 2 vuotta ja Seksi on ollut mahtavaa ja nautinnollista tähän asti.

Minulla on aina olleet isot seksihalut (pienikin ajatus seksistä saa minut haluamaan ja melkein samantien nousee seisomaan kovana kun kanki ja pysyy täysin yhdynnän loppuu asti) Kuitenkin n. 3 viikkoa sitten meidän piti harrastaa seksiä vaikka minua ei hirveästi haluttanut, ajattelin että vähän esileikkiä niinkun normaalisti niin kyllä seisoo. Niin ei kuitenkaan käynyt vaikka kuinka yritimme, tästä tyttökaverini suuttui minulle vaikka kuinka yritin pyytää anteeksi jaselittää että se ei ole hänestä kiinni vaan minua luultavasti väsyttää liikaa. En halunnut pelästyttää häntä mutta tosiasiassa olin varma että seksi onnistuisi mutta ei onnistunutkaan.

Seuraavan viikon ajan minua ei haluttanut hetkeäkään yhtenäkään päivänä, edes porno tai minkäänlainen paljas pinta ei saanut minua innostumaan. Rupesin olemaan huolissani että koskakohan haluni palaavat, muutama päivä sen jälkeen kun tulin töistä kotiin onnistuin saamaan puoliseisokin ja tyttökaverini otti minulta suihin, orgasmi tuntui normaalilta ja sen jälkeen penis lerpahti ( en ole koskaan pystynyt orgasmin jälkeen saamaan uutta pysyvää erektiota, siihen on mennyt vähintään 8-12h) Ja tietysti sitten sormetin tyttökaveriani oikeen kunnolla tämän jälkeen ja sanoin että huomenna kokeillaan uudestaan. Tuntui hyvältä, siltä kun halut olisivat palanneet.

Kuitenkin seuraavana päivänä minua ei jälleen haluttanut yhtään, puoliseisokin sain esileikin aikana joka sekin lopahti alle minuutissa. Tästä tyttökaverini suuttui taas ja jouduin pahoittelemaan ja jälleen vakuuttamaan hänelle että se ei ole hänestä kiinni. Rupesin huolestumaan tilanteesta pahasti.

Kaksi päivää tämän jälkeen (tänään) sain ajan lääkärille ja menin kertomaan ongelmastaan hänelle, hän tutki penikseni ja kivekset ja kyseli kaikenlaisia kysymyksiä ja totesi että minussa ei pitäisi olla mitään vikaa että minun täytyy ottaa rauhassa ja kyllä se siitä. Hän määräsi kuitenkin pyynnöstäni erektiolääkettä, Cialista 4 tablettia 10mg ja tästä innoissani en malttanut odottaa että tänään pääsen vihdoin harrastamaan seksiä ja olin erittäin iloisella tuulella. Kun pääsin kotiin otin yhden tabletin, Hetken odoteltuamme aloitimme esileikin, mitään ei kuitenkaan tapahtunut niin otin toisen tabletin. Mitään ei tapahtunut, ei edes puoliseisokkia. Kun tajusin ettei onnistu niin tyttökaverini purskahti itkuun, meni suihkuun itkemään, ei puhunut minulle mitään tämän jälkeen. lähti 30 minuutin päästä töihin sanomatta sanaakaan. Pahoittelin minkä kerkesin ja sanoin että, älä luovu toivosta kyllä mä tämän asian korjaan, ei meidän seksielämä tähän lopu.

Tyttökaverini lähdettyä soitin takaisin lääkärille jolla olin aamulla käynyt ja selitin ettei Cialis toiminut vaikka otin 20mg, hän vain kehoitti rauhoittua eikä stressata asiasta...

Olen niin pahoillani ja turhautunut siitä etten voi antaa tyttökaverilleni seksiä että puhelun jälkeen purskahdin itkuun (en ole itkenyt mistään yli vuoteen) Itkin hysteerisesti joku 20 minuuttia jonka jälkeen tulin tänne kirjoittamaan tätä viestiä, toivoen että jollain olisi antaa jonkunnäköistä neuvoa, yritin lähettää tämän jo aikasemmin mutta se epäonnistui ja minun piti kirjoittaa koko teksti uudelleen.

En tiedä mitä tehdä, ahdistaa ja stressaan tämän asian takia ihan älyttömästi ja en osaa rauhoittua vaikka mitä yritän. Rakastan tyttöystävääni enemmän kuin mitään tai ketään koko maailmassa enkä todellakaan halua menettää häntä tälläisen asian takia.

Tyttökaverini tulee kotiin illalla eikä minulla ole hajuakaan mitä voisin sanoa, olen pyytänyt anteeksi miljoona kertaa, ostanut hänelle kaikkea mistä hän tykkää ja painottanut suuresti sitä että vika ei ole hänessä vaan minussa niinkuin onkin. jos vika ei olisi minussa niin pystyisin runkkaamaan, mutta kun en siihenkään tällähetkellä pysty.

Olen tällä hetkellä siis Cialiksen 20mg vaikutuksen alaisena joka ei tee minulle mitään muuta kun "kuumotusta" ja pientä pääkipua.

0

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!

        🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen
        Maailman menoa
        163
        5665
      2. Ratkaisujen tarjoamisen sijaan SDP on keskittynyt levittämään väärää tietoa

        Kokoomuksen kansanedustaja Martin Paasi on turhautunut eduskunnassa käytävään salikeskusteluun. Hän kertoo, miksi. – Ko
        Maailman menoa
        65
        5083
      3. Persujen Anna Koskela kaahasi 172 km/h

        Kuvasi samalla myös videota, jonka sitten myöhemmin poisti. Jotenkin tuntuu persuilta lähtevän nyt kaikki lapasesta, va
        Maailman menoa
        14
        4928
      4. Miksi media ei ole tutkinut Li Anderssonin antifa-yhteyksiä

        Antifa on väkivaltainen äärivasemmistolainen terrori-järjestö, joka USA:ssa on nyt kielletty. Andersson itse on äärivas
        Maailman menoa
        90
        4676
      5. Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan

        Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht
        Maailman menoa
        222
        4642
      6. Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!

        Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu
        Maailman menoa
        182
        4547
      7. Juuri nyt! Parturi bongattu Sannan seurassa!

        🌐 Breking News 📢 🗞️ 🆕 Kaksikko bongattu Suomen Helsingin Töölöstä. Kyllä. Sieltä samasta Töölöstä, josta kuppakin
        Maailman menoa
        6
        4519
      8. Keskisarja kiihotti persuja kansanryhmää vastaan

        Rikoksen vakavuutta lisää se, että Keskisarja toimii eduskuntapuolueen puheenjohtajana, jonka puheilla on enemmän painoa
        Maailman menoa
        64
        4398
      9. Kolmepäiväinen työviikko on kulman takana

        Zoomin toimitusjohtajan mukaan tekoäly alkaa olla monissa työtehtävissä niin tehokas, että ihmiset voivat pudottaa työpä
        Maailman menoa
        15
        3979
      10. Mercedes-Benzille riitti Suomen äärioikeistohallitus

        Tästä jo pari vuotta sitten varoiteltiin, että kaikki ulkomaalaiset investoijat poistuvat fasistipersujen myötä tukemast
        Maailman menoa
        42
        3905
      Aihe