Menin susta

http://www.youtube.com/watch?v=Zh-OJdAkKVI

Kuuntelen kaikkea kummaa ja mietin sua. Kai se on ihan normaalia.

On se

Yötä hunajapupuni, ;)
3291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hyvää Yötä. Minä inhoan häntä. Hän on runkku isolla R:lla. Mutta minä pidän hänestä. Ristiriitaistako? On.

Äänestä

Kyyneleitä silmissäni näät
ne on kaikki itkettyä ikävääs.
(toivoin jo salaa et olis mulle häneltä)
Tämä ilta on ollut pahin jostain syystä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vähän liian kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=Zh-OJdAkKVI

Kuuntelen kaikkea kummaa ja mietin sua. Kai se on ihan normaalia.

On se

Yötä hunajapupuni, ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu