ravia.fi

Oheisen raviurheilun keskustelupalstan moderoijat on kuulemma haettu Niuvanniemestä.
13254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Olen huomannut tuon.

Äänestä

Moderointiin tarvitaankin sopivaa hulluutta jotta idiootteja käyttäjiä jaksaisi olla hyysäämässä.

Äänestä
  • Oletko yksi idiootti käyttäjä?

    Äänestä

Ihan kaheleita ne on.

Äänestä

Voiko sieltä tilata meetwurstia?

Äänestä

Jos ravia .fi sivustolla on tämä Joanna Väre, nin en edes avaa koko sivustoa. MIKSI HELKKARISSA PILATTIIN TV KAKKOSEN RAVIKOOSTE LAITTAMALLA SINNE TUO TYPERIÄ HÖPÖTTÄVÄ TYTTÖ!!! IHAN SEINÄSTÄ REVÄISTY -EI AMMATTITAITOA TOIMITTAJAKSI JA TEKOHYMY !

KATSON TULOKSET ENNEMMIN NUMEROINA, KUN ENNEN KATSOIN KUUDEN TIENOISSA TELKUSTA RAVIT, JOTA SEURANNUT YLI 15 VEE.

VÄRE VAI MIKÄ KUVAJA NYKYÄÄN ON TEESKENTELEVÄ TONTTU !!! PILASI KOKO RAVIHOMMAN !!!! KELE !

Äänestä
  • Samaa mieltä. Miksi katsojilta ei kysytty ?

    Äänestä

  • "kysynpä siis"
    Oletpa kateellinen, kateus vie kalatkin vedestä ja sitä Mikkeliläiset kyllä osaavat!

    Äänestä

  • En ole Joanna Kuvajan ihailija. Mutta Joanna on hyvä tuossa ohjelmassa, lyö aika monet toimittajat laudalta. Ja löytyy toimittajaksi kohtalaisesti jopa ammattitaitoa. Raveja olen seurannut pitkään, kuninkuusraveissakin käynyt jo 50-luvulla. Katson aina 75 ohjelman.
    Tuo seiskavitonen on kehittynyt oikein reippaasti takavuosista.

    Äänestä

  • kkmkilj kirjoitti:

    En ole Joanna Kuvajan ihailija. Mutta Joanna on hyvä tuossa ohjelmassa, lyö aika monet toimittajat laudalta. Ja löytyy toimittajaksi kohtalaisesti jopa ammattitaitoa. Raveja olen seurannut pitkään, kuninkuusraveissakin käynyt jo 50-luvulla. Katson aina 75 ohjelman.
    Tuo seiskavitonen on kehittynyt oikein reippaasti takavuosista.

    Ja ketut. Vanha 75 selkeine toimittajineen oli hyvä 1 Joku kysyy, onko joku kateellinen tuosta Väreestä............joo voi elämän kevät sanon.

    Jos joku TULEE pilaamaan tv -lähetyksen, niin miten siitä voi olla kateellinen ? Tuolla naisella ei ammattitaitoa tylsine juttuineen. Menköön tekee niitä ihan muualle kuin raviohjelmaan!

    Äänestä

Avaaja puhuu asiaa.

Äänestä
  • "Jep"
    avaaja on trolli joka on tainnut käydä kaikkien kaupunkien sivuilla ja te hölmöt olette lähteneet mukaan

    Äänestä

Melkoiset ÄÄLIÖT ovat löytäneet sinne hommiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jännä tieto kirjoitti:

Oheisen raviurheilun keskustelupalstan moderoijat on kuulemma haettu Niuvanniemestä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu