kuka on pitkä elämänsä aikana
saannut oikean kultasuihkun?
Kysympä teiltä ihmiset,
14
128
Vastaukset
- .?.
Josko itse olisit ensimmäinen kertoilija?
- halkohommat
Talkoissa kerran Lapin Kulta suihkusi hanasta tiuhaan tahtiin, ja makkara kirisi hiilloksella -
- ♀ in love ♥
Juu, olen saanut kullaltani. monta.
Ihanaaaaa.
http://www.youtube.com/watch?v=7ppc_dT-J5E - rehellisesti.
Kyllä kait jokainen on jo uteliaisuudesta suihkun ottanut.
Olen useamman kerran siinä suihkussa ollut.Useinkin, rehellisesti ulalla. Nytkin. Lumiryöpyn ehkä ylihuomenna, jos huonohappinen säkä käy. Sitä uskoo huomennakin tekevänsä jälkiä sisätiloissa, lumella käytännön tupseja tekemässä.
Oli hieno päivä elää tänään suht koht terveenä - nirkoinen kultasuihku sekin.
- texsanell1
Työtoverini joutui aikanaan syömään kultaa reumaansa, ainoa jonka tunsin, muutenhan kysymyksesi on arvoituksellinen. Niinpä vastauksetkin.
KUltaisia hetkiä koin tänään poikani ollessa tyttärineen ja hänen miehensä kanssa päivällisellä luonani. Nuori tuleva äiti on nyt lomalla työstään ja saa vauvansa 4 viikon kuluttua.
Levänneen ja onnellisen tuntuinen oli, on hyvä mieli tällä isoäidillä kun kaikki pitivät lhakeittoa kovin maukkaana (oli se kyllä vahvaa ja hyvää) Jälkiruuaksi oli kanelisokerikorppuja vain maidon kanssa itse leivottuja. Arvasin niiden maistuvan nuorille, itsekin pidän rapeista hyvistä vehnäsestä tehdyistä maidon kanssa.
Poikani asensi 24 tuumasen näytön tietokoneelleni, tämä mac book'in näyttö on niin kovin pieni. Tässä uudessa on TV mukana, mutta mieluimmin katselen olkkarissa kunnon TV tuolissani. No, jos hajoo telkku onhan tässä sitten varalla. En ole kokeillukaan vielä, vaatii kait antenniin liittämistä, en pidä mitään kiirettä, nyt nautin vain illan rauhasta. - suihku-lähteellä
Vastaanpa.
Kultahan on kyllä nyt hyvässä kurssissa.
Kullan "kultasuihku" on onneksi vielä suurin piirtein osunut maaliinsa, ei ole tarvinnut motkottaa sotkusta. - wikipediasta
Urofilia (myös kultainen suihku, kultasuihku) on virtsan käyttämistä seksuaalisen mielihyvän tuottamiseen. [1]
Mielihyvää voi saada esimerkiksi virtsaamalla ulkotiloissa, virtsaamalla tai saamalla virtsaa omalle keholleen, nähdessään virtsaamista tai juomalla virtsaa. [2] Siihen voi liittyä myös vaatteisiin liittyvä fetissi, housujensa tai alushousujen kastelu. - katleija ;-/
Mitä aloittaja mahtaa tarkoittaa kysymällään kultasuihkullaan. Epäilyyni antoi vastauksen ylläoleva, liekö aloittajalta. Mieliaiheeseen johdattelu vaatii sekin kekseliäisyyttä, melkein huvittaa.
Niin mikä kultasuihku, kerro aloittaja että vois vastata. Vastaajat tarjoavat ejakulaatiota, oluthanan suihkua, uteliaan suihkusta ei perille päässyt, ei reumaan annettu kultaa kuitenkaan suihkuteta.
Vastaajien mukaan kysymys lie spermasta tai virtsasta. Selvyys tähän on saatava. - #ZW"#"&#
Ihminen voi sisältää myös alkukantaisia mieltymyksiä, millä tasolla nyt sitten onkaan.
Eläimillähän tuo kuuluu "merkkamisvaistoihin" paritteluaikana, mutta en henk.koht. koe
miellyttävänä edes ajatustakaan.
Rypeköön virtsassa ne jotka siitä iloa saavat, mutta toivon moisten pysyvän minusta kaukana. - huurteinen kansa!
Vieläkin on Suomessa eroottista kielteisyyttä!
Kyllä kultasuihku on sivistystä, kuten myös
pakkoruotsi! - adiosta vaan
Juu, etelässähän niitä kultasuihkutettuja seisoo katujen kulmissa, patsasmaisesti jäykistyneinä ikuiseen orkasmiinsa,,,, sinne vaan kieliä opetteleen.
- pöööpöh
Aloittajan sanavalinnoista päätellen tuota ei tarkoitettu. ,,,Kysynpä teiltä rehellisesti..saanut.
- huurteiselle
Luehan mitä seksilääkärit siitä kirjoittavat. Toisen ihmisen saattaminen urofilian kohteeksi, on ihmisarvoa loukkaavaa toimintaa!
Kuuluu sarjaan "Seksuaalista poikkeuskäyttäytymistä"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 59788
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel111763- 43636
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla212565- 40534
- 52526
- 76523
- 22506
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k82473Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai37470