Hotelli Playa Park Corralejo Fuerteventura

Köytykö suomalaisten mielipiteitä ja kokemuskia kyseisestä hotellista? Trip avisorissa aikalailla muulta kehuja.
2107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oltiin viime maaliskuussa ja tykättiin. olemme viisikymppinen sporttinen pariskunta. Huone oli tilava ja allasalue viihtyisä. Huoneen keittiössä oli kaikki tarvittava. Altaan vesi oli kyllä kylmää. Hotellin vierestä meni bussi dyyneille. Lähellä olevassa ostoskeskuksessa oli hyvä ruokakauppa ja pizzeria. Hotellissa oli hyvä kuntosali ja pesutupa. Ei tarvinnut raahata liikaa vaatteita mukana. Kylille oli matkaa kävellä n.20-30 minsaa, mutta ei se meitä haitannut. Suosittelen :)

Äänestä

Kiitos vastauksesta!
Kulostaa hyvälle ja viikolla 8 onkin tarkoitus oleskella viikko kyseisessä hotellissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mikä matka! kirjoitti:

Köytykö suomalaisten mielipiteitä ja kokemuskia kyseisestä hotellista? Trip avisorissa aikalailla muulta kehuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu