Hei
Olen 30v kolmen lapsen äiti Tampereen Amurissa. Minulla olisi tarvetta pienempien hoitajalle satunnaisesti. 1-3 krt viikko ja maaliskuussa ainakin jokaiselle sunnuntaille. Hoidettavat ovat 4,5kk tyttö ja 1,10v tyttö. En pysty maksamaan ihmeitä ehkä n.10e/h ja hoitoajat olisivat päiväaikaan niin että pääsisin vanhimman tytön kanssa liikkumaan ja harrastamaan. Tämän lisäksi tarvisin kipeästi hoitajan jo ensi viikon sunnuntaille aamupäivästä iltapäivään tai alkuiltaan asti.
Etsin rauhallista ja hyvähermoista, maalaisjärjen omaavaa ihmistä jolla on jonkinlaista kokemusta vauvoista :) Meilä on myös kissa joten allergikolle työ ei käy.
Ota yhteyttä sähköpostitse niin kerron lisää [email protected]
Hoitajaa vauvalle ja taaperolle Tampereella?
sofiamainen82
1
190
Vastaukset
- johanna_992
Laitoin sulle sähköpostia :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2942553- 195954
- 54738
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti119672- 49562
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?14496- 49493
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52484- 55465
Auto katolleen Huhtalantiellä
Iso poliisioperaatio Lapualla, 7 poliisipartiota ajoi rosvoja takaa,loppu tuli kun rosvot osuivat pihlajaan lentäen siit11450