Teit kaveristani

napalangon mulle
10152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

sana tuo napalanko, ilmankos hihityttää

Äänestä

siis minkä? ;D

Äänestä

samaa naista sukupuoliyhteydessä käytetystä naisesta oleva ilmaisu. Nimenomaan varatusta naisesta, vapaatha voi temmeltää kun keväiset vasikat laitumella.

Äänestä

napalanko=panneet molemmat samaa naista

Äänestä
  • on veljen vaimo jota miehen veli on tökkiny.

    Äänestä

  • se napalanko kirjoitti:

    on veljen vaimo jota miehen veli on tökkiny.

    voi ollakin niin mutta tuota nimitystä miehet käyttää samasta panosta usein

    Äänestä

Outoa sanastoa ja huumoria täällä. En aina oikein tajua näitä juttuja. Joskus olen totinen torvensoittaja.

Äänestä

miesten kesken hurttia huumoria, ota näistä sitten selvää. ootteko kapiaisia?

Äänestä

oppiihan täällä sentään jotain hyödyllistä :p

Äänestä
  • ihan tarkoituksella tein :p

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hiihihii kirjoitti:

napalangon mulle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu