Minulla oli ensin vaikeuksia löytää Madridin turistitoimisto. Kuitenkin löysin sen ja se on tässä;
http://www.esmadrid.com/en/tourist-information-madrid
Madridin turisti-info
Infoa...
4
336
Vastaukset
- Ei ole toimisto
Tuo on netti info eikä turistitoimisto
- :))))))))
Mitenkähän tuo käännetään;
tourist-information-madrid - halvatlennot
Hassu, olisiko tuon alkuperäisen kirjoittajan pitänyt kirjoittaa: "Klikkaa tästä ja löydät turistitoimistojen osoitteet, tämä on linkki turistitoimiston sivulle"?
- Täällä se on:
Madridin turisti info on Plaza Mayorilla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?293468- 973216
- 763044
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim803017"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m532911Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.862688- 352500
- 572361
Satuit vain olemaan
Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se432245- 882012