Mitenköhän lie

Voi.. kun taas olisi aika..
päästäänköhän me koskaan tästä kynnykseltä eteenpäin..
6138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vaikka kirjoittaisitte tänne sata miljoonaa viestiä,näin se ei tule koskaan tapahtumaan.

Äänestä

Pitäis tehdä jotain...

Äänestä

Jonakin päivänä löydän SEN OIKEAN. Niin uskon. Sinä, kaikkein rakkain, et se halunnut olla. Syistä jotka vain sinä tiedät. En enää edes halua tietää MIKSI. Et voinut olla niin pinnallinen että... no joo.

Äänestä

auta minua tekemään kaikkea muuta kuin lähettämään järkeviä viestejä, jotka eivät ole yhtään minua! ;) haluan kyllä yhä sitä mitä alunperinkin.

Äänestä

miksi emme pääsisi?

Äänestä

Et taida jaksaa nostaa mua ylikään, kun on tullut mässäiltyä :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hukkaan menee;) kirjoitti:

Voi.. kun taas olisi aika..
päästäänköhän me koskaan tästä kynnykseltä eteenpäin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu