Vaihdoin uuden mustan värikasetin HP Photosmar Plus B 210 series -tulostimeen. Muut kolme väriä on vaihdettu aikaisemmin. Valokuvista tulee nyt punaisia, musta ei siis toimi. Mikä avuksi? Tulostimen ohje ei ole käyttökelpoinen, koska home-menua ei ole tulostimen näytöllä. Tulostin on yhteydessä tietokoneeseen usb:n kautta, langatonta yhteyttä ei ole.
Musta värikasetti ei toimi HP Photosmart Plussassa
Punaisia kuvia
1
961
Vastaukset
- jakoavain1
Paina tarpeeksi lujaa jakoavaimen kuvaa tulostimen näytöllä. Sieltä asetusvalikko-työkalut-puhdista tulostuspää. Tämä voi ratkaista ongelman.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163391
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit202126En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321895- 181861
- 821788
- 261582
- 291430
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361387Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91384Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111324