tätäkin maailma on odottanut

JA HYVÄHÄN SIITÄ TULI

http://www.iltasanomat.fi/autot/art-1288522325915.html

tulisipa pian
890
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ruma ku petolinnun vittunkarvat! Hyi perkeles!

Äänestä

oot varmaan kattonu volkkarin hanskalokeroon tai skodan jääny ne äänieristeet sinne hanskalokeroon.komee on toyota ja tulee varmasti myymään ympäri maailman

Äänestä
  • Autotietoa tuottavan Autovistan pääanalyytikko Markus Halonen puolestaan mainitsee hyviksi arvonsäilyttäjiksi Audin, Mercedeksen ja Toyotan. kaikkihan tuon jo tietää että toyota pitää hintansa jopa liiankin hyvin käyttettyjen ostajien mielestä

    Äänestä

  • parhaiten arvostettu kirjoitti:

    Autotietoa tuottavan Autovistan pääanalyytikko Markus Halonen puolestaan mainitsee hyviksi arvonsäilyttäjiksi Audin, Mercedeksen ja Toyotan. kaikkihan tuon jo tietää että toyota pitää hintansa jopa liiankin hyvin käyttettyjen ostajien mielestä

    Näin se menee, mutta erehdyppä vaikkapa Citikaan. Takavalot kun häviää myymälän pihasta niin puolet hinnasta hävinnyt taivaan tuulin ja kaupaksi et saa millään sitä. Myyjät luikkii takahuoneeseen kun näkevät Citikan pihalle kurvaavan.

    Äänestä

jees jees

Äänestä

odotella, että saavat farmarin kauppoihin. Vakavasti ole harkinnut Toyotan leiriin siirtyväni. Tämä nykyinen "kansan auto" suorastaan v:tuttaa vikoineen. Kestäisi nyt vielä syksyyn ilma uusia murheita.

Äänestä

pian tulee toyotalta suomeenkin uusia malleja monta,kannattaa odotella

Äänestä

Maksettu juttu lehdessä. Golf on ziljardi kertaa laadukkaampi. Kunhan uusi golf tulee, näyttää nauris muinaisjäänteeltä. Itse asiassa, Dacia on parempi vertailukohta nauriille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


parasta toyotalta kirjoitti:

JA HYVÄHÄN SIITÄ TULI

http://www.iltasanomat.fi/autot/art-1288522325915.html

tulisipa pian

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu