Poikaystäväni ei halua muistella tai keskustella menneisyydestään jossa on pettänyt tyttöystäväänsä ja valehdellut hänelle.
Kun asia tulee jotakin kautta puheeksi hän sanoo ettei halua keskustella aiheesta ja se on mennyttä. Hän varmaankin häpeää itseään ja tekojaan?
Miksi kuitenkin valehtelee menneisyydestään kun tiedän,että hän on pettänyt ja valehdellut. Eihän se auta uudessa suhteessa vanhoista asioista valehdella.
Miksi hän häpeää?
Poikaystävän häpeä
18+6=
1
285
Vastaukset
- Hyiyöks jee
No voi..
Häpeän ex-tyttöystävääni. Tai oikeastaan ei se edes ollut minulle tyttöystävä, kaveri enemmän. Hän oli plösö, tyhmä, yksinkertainen nainen.
Häpesin häntä enkä oikein kenellekään myöntänyt olevani hänen kanssaan.
Edelleenkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset23217229Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"17512268Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El476037Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään654888MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny144855Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.213987Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta843605Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html1363046S- ryhmän Israel boikotti sai Päivi Räsäsen repimään pelihousunsa?
Räsänen vertaa S- ryhmää natseihin.2811566- 851041