Olen katkera koska menin naimisiin väärän ihmisen kanssa. Olen katkera koska vihdoin saisin pitkään rakastamani ihmisen mutta en voi noin vain hylätä vaimoani ja lastamme. Omista virheistä ja virhearvioistani olen vihainen.
Väärä valinta
life is a joke
2
433
Vastaukset
- onktyci
Eikö olisi parempi vapauttaa lapsesi ja vaimosi katkeroituneen roikkujan kahleista? Lapses tulee kiittämään jonain päivänä poistumistasi.
- life is no joke
Jos vaimosi on väärä ihminen niin anna hänelle vapaus ja mahdollisuus löytää oikeasti rakastava mies rinnalleen. Älä tuhlaa itsekkäästi hänenkin elämää katkeroituneena.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan2619325- 756312
- 285946
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni935790Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv435639Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h995524- 624963
- 434637
Mitä luulet, miten Martina Aitolehti pärjää Erikoisjoukoissa?
Kohujulkkis, yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukot on573976- 493615