Kai satu olisit

vastannut johonkin viestiin jos olit yhtään kiinnostunut, enkä puhu näistä viesteistä. Taisi sitten pitää todella jäädä siihen uskoon että kaikki oli vaan pelkkää vittuilua? Siihen kun liittyy niin paljon kaikelaisia kokemuksia ettei niitä voi enää kukaan tervejärkinen erotella.
Miten mahto olla, sinähän sen tiedät.
488
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eli se oli puhdasta vittuilua! Se ei ole mitään vierasta, pieni vittulu on ihan ok.

Mietin vaan kenestä kaikki johtu,jos sinusta niinaivan varmasti olis tullut vastauksia.
Vai pitääkö mun pitää vielä anteeks sitä viestiä, kolmannenen kerran?

Oot kyllä kiero ku korkki ruuvi. Älä ihmettele etten suhun luottanu. Kiitos kaikki paskaset tunteet, niitä oli vaan ihan liika. Ei ole enää koskaan. Voitte jatkaa vittuilua. Nyt voikin vaan sitten vaikka dokailla, etten ymmärrä enää mitään koska taistellakkaan jaksa. Tiesin etää siinä kaikessa vihjailussa oli jotain mätää, kun susta kukaan mitäään kerro sitä ei voi luonteenkaan piikkiin enää laittaa.

Äänestä

Noh, muruset toi on kyllä kauheen negaviritteistä j-ämmä-matskua.
Kaikki Satut jotka tiedän ovat olleet satumaisia.
Jumppapakarat The Hymy muutamalla eli Wow4eva.

Äänestä

Ihan sama luotatko enään.
Mulle noin sekopäiset ihmiset ovat ilmaa.
Ketkä kirjoittaa omasta ystävistä kaksinaamaisesti
Mulle on tietkö ihan sama mutta totuuden kerron,mitä kirjoitat hänestä ja kerron!
Pitäiskö sun ottaa sun lääkkeet,kun menet aina vaan sekkopäisemmäksi täällä.
Kukaan ei tule vaikka haluisitki rikkoa kauniin suhteen,niin sä et siihen tule koskaan onnistumaan,sun suhde ehkä on vaarassa. Sulla on pakkomielle ja en usko että pystyt töitä hankkimaan koska elämäsi on täällä netissä.
Olet aina ollut outo. Myös koittanut tahalteen iskeä ja rikkoa suhde.
ehkä sulla siihen pakkomielle,koska oikeasti vihaat ja olet kateellinen.
ehkä leikimme aina vaa " ystävällistä kun nähdään" Mutta kumpikaan ei tykkää ihmisenä toisesta.

Äänestä

Satuthan on yleensä mukavia tyttöjä. Tavataan niitä sängyssä tai missä vaan elämän varrella. Tunnen kymmenkunta heitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


varattu tai ei kirjoitti:

vastannut johonkin viestiin jos olit yhtään kiinnostunut, enkä puhu näistä viesteistä. Taisi sitten pitää todella jäädä siihen uskoon että kaikki oli vaan pelkkää vittuilua? Siihen kun liittyy niin paljon kaikelaisia kokemuksia ettei niitä voi enää kukaan tervejärkinen erotella.
Miten mahto olla, sinähän sen tiedät.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu