Moi, niin tietääkö kukaan onko Ippai -niminen myymälä vielä olemassa siellä Hesassa? Kun tarkoituksena olisi mennä kesällä Hesaan, ja mennä vähän kiertelemään sinne tänne
:)
Ippai -myymälä
6
2174
Vastaukset
- Zontikka
Helsinginkatu 2 (Sörnäinen). Avataan maaliskuussa
- ippai
Sano ihan vaan Helsinki. :)
- Ippai/Cup&CakeNakama
Hei, ei todellakaan ole hyväksyttävää käyttää nimimerkkinä ippaita ja vasta Ippaita koskevaan kysymykseen.
Toivottavasti saatte poistettua tällaisen käyttäjän mahdollisimman pian.
Yhteistyöstä kiittäen
Tuija Porkka
Ippai Oy Ltd
Helsinginkatu 2
00500 Helsinki
puhelin 040 585 1258
[email protected]
ippai.fi- ei helevetti
voi vitun idiootti. ippai ei oo mitenkään originaali nimi... ippaihan on ihan käypä japaninkielinen sana -.-
- Ippai/Cup&CakeNakama
Ippai-myymälä löytyy osoitteesta Helssinginkatu 2, 00500 Helsinki (Sörnäinen).
Ippaihin ja MaidCafé Cup&Cake Nakamaan pääset helposti myös metrolla, busseilla ja ratikoilla.
Ippai ja Cup&Cake Nakama ovat avoinna joka päivä (ma-su) kello 10.-19.
Tervetuloa! - paiotsu
onko jossain Oppai-myymälää?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1301906
- 1211375
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401150Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni601073Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v2831053- 491049
- 1361034
Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet89876Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu58829Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?77816