rajoitus ketjuihin..

max 35 vastausta per ketju..ketjun voisi halutessaan aloittaa uudelleen, minen ainakaan viitsi lukea noita pitkiä ketjuja..hänen kirjoitus voi jäädä lukematta, ja hän on pettynyt, kun en vastaa.
250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mulle jo viistoistakin liikaa

Äänestä

Siinä olisi se huono puoli, että tänne tulisi sitten enemmän niitä aloituksia..... Innokkaita aloitusten näpyttelijöitä ollaan jo nyt.

Ymmärrän kyllä mitä ajat takaa, en minäkään jaksa aina lukea pitkiä viestiketjuja, tosin en täältä ketään enää etsikään. En usko, että hän on täällä enää ja minua ikinä kaivannutkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jookokooko kirjoitti:

max 35 vastausta per ketju..ketjun voisi halutessaan aloittaa uudelleen, minen ainakaan viitsi lukea noita pitkiä ketjuja..hänen kirjoitus voi jäädä lukematta, ja hän on pettynyt, kun en vastaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu