Windows Phone 7.9 sittenkin tulossa?

Nokialta vuodetuissa päivityssuunnitelmista on ilmennyt, että 7.8-päivityksen jälkeenkin on tulossa vielä yksi päivitys: http://adf.ly/ItGU9
2194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuleeko sitten sen jälkeen vielä 7,91 ------ 7.99

siis ainakin 10 alaversioita

Äänestä
  • taitaa tulla viirus

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nokiamies kirjoitti:

Nokialta vuodetuissa päivityssuunnitelmista on ilmennyt, että 7.8-päivityksen jälkeenkin on tulossa vielä yksi päivitys: http://adf.ly/ItGU9

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu