Olen katkera..

Surullinenmasentelij

koska minulla oli mahdollisuus hyvään mieheen. Mies rakasti minua, minä en ollut varma ja en ollut täysillä mukana. Jatkoin elämääni, mies löysi toisen. Kuitenkin nyt päälle vuoden jälkeen nähtiin. Mies sanoi ikävöivänsä minua edelleen. En kuitenkaan uskaltanut kertoa tunteistani, en halua rikkoa hänen suhdettaan. Tuskin hän minua takaisin ottaisikaan, pelkäisi varmaan että lopulta jätän taas ja hän jää tyhjin käsin..

3

571

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Onneni oli

      Rakastuin oikeasti vanhempana miehenä ollessa. Tunne oli sellainen jota ei ikinä ole aimmin ollut. Nyt kuitenkin hän jätti minut viestillä pienellä ja olen onneton. Omasta mielestä olen kunnollinen ei alkoholia, ei tupakkia, urheilullinen, työssä käyvä ja tuntellinen.

      Sydän nyt särkynyt on
      Sirpaleina tuhansina
      Ympäri maailmaa

      Nyt kuitenkin tiedän sen että naisille täytyy olla huono mies niin silloin niitä rakastetaan ja hoivataan.

      Rakkauttani ei kukaan saa enää koskaan.

    • jj19

      niinkkö

    • sdvgsbg

      Olette sentään jollekin kelvanneet tai kuulleet itseenne kohdistuvia rakkaudentunnustuksia. Kellekään en ole koskaan kelvannut, kukaan ei ole minulle mitään koskaan sanonut, ei edes "tykkään susta" ja sitten tulee tällasia kivoja muistutuksia asiasta kuten sisaruksen häät. Joo, sinne pitäs muka mennä veitsi haavassa valmiina pyöriteltäväksi ja masentumaan kun KAIKKI muut tulee jonkun seukkukumppaninsa kanssa. Enpä taida. Katkera ja pilalle mennyt erakko kun olen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      177
      1600
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      105
      807
    3. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      735
    4. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      203
      608
    5. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      128
      561
    6. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      48
      546
    7. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      50
      528
    8. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      37
      526
    9. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      15
      510
    10. toivottavasti kohta jo kohdataan

      😍😍😍😍😍 sinua olen odottanut varmasti koko elämäni
      Ikävä
      25
      493
    Aihe