toyota maailman arvostetuin

jo toista vuotta peräkkäin

http://www.kauppalehti.fi/auto/uutiset/toyota on yha maailman arvokkain autobrandi/201210276479
2133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mersun vaihoin Tojottaan just tänä päivänä. Että komiasti vaan, Tojotalla.

Äänestä

Uutisessa puhutaan kyllä arvokkaimmasta autobrändistä, ei arvosteluimmasta merkistä. Ymmärrätkö? Se on sama, kuin sanoisi Coca-Colan olevan maailman arvostetuin juoma.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvin menee kirjoitti:

jo toista vuotta peräkkäin

http://www.kauppalehti.fi/auto/uutiset/toyota on yha maailman arvokkain autobrandi/201210276479

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu