Sain viesteistäsi sellaisen käsityksen, että sinullakin on ikävä. Ilmeisesti kuitenkin seurustelet edelleen. Oletko vaan vedättäny mua vai mistä tässä on kyse? Anteeksi tökerö kysymyksenasettelu, mutta on melko paska fiilis.
En tiedä mikä on totta
1ksy
16275
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Kysy kultsultasi suoraan, oikeesti tuolla noin...
Ei nämä asiat täällä palstoilla selviä..suora yhteys, niin eiköhän se selvene. Ikävä on erästä, mutta ehkä asiat selviäisivät face to face.
Mistä viestistä on kysymys? Tekstiviestistä vai mistä? Mitä siinä noin tarkemmin sanottiin? Mietin vain, jos on minulle tämä.. ikävä on..
Joo, näinhän se on että kasvotusten kysellään. Parempaa viikkoa kaikille.
tunteeni rimpuilevat Hsolmussa.. ainaisessa ikävässä... kierrän ja kiemurtelen.. silti se vain on läsnä taas heti aamusta..
se tosi on ...
kenelle? Kerro niin saat tietää sen ihan tasan tarkan vastauksen.
suojelusvaisto kieltää kaikkea paljastamasta..
älä ainakaan rr palstalla, älä ainakaan k o s k a a n tuntemattomien viestien perusteella. äläkä i k i n ä syytä vedättämisestä kun / jos et kerran t i e d ä mitään.
jäi paha maku tästä.
Millainen fiilis jää tästä viestistäsi. Voi olla vaikka aika paska fiilis.
Sulla on vaimo ja sä vehtaat sinkku naisten kanssa, eikö sua yhtään hävetä äijä? Sorry mun kanssa ei leikitä.
toimintaa syyttää vedättämisestä jos asia on niin ettei itse eses tiedä mistään mitään ? Olisko mitään jos ottais selvää ?
Totta, pitäisi aina miettiä yön yli ennen kuin tuiskahtaa, ja kysyä asiaa jossain muualla.
Älkää ottako itseenne. Oikeasti parempaa viikkoa kaikille.
Et voikaan tietää, koska
et koskaan alentunut puhumaan mun kanssa
et koskaan alentunut vastaamaan, kommunikoimaan.
ainoa mitä teit oli haukkuminen ja vihaviestit.
ne oli mulle sulta
muille oli sitten se muu.
rr palstalla ? vedättämistä ja vittuilua. ei kuulu tänne.
syvälle vajonnut täällä jos ei polla leikkaa senvertaa että tietoa voi saada vain puhumalla asianomaisen henkilöän kanssa, ei vittuilemalla bittitaivaalle.
ku elämä on anonyymillä nettipalstalla. Täällä ei ole totuuksia.