Minulla on kiva vaimo, mutta...

Se ihastuu kaikkiin kaksilahkeisiin, on ihastunut jo nuoresta tytöstä asti. Arvele
oli siinä pitelemistä seurusteluaikana.
7121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ompa tympiä piirre vaimossasi,

sama kauheus ja suuri kärsimys jos mies on samanlainen inhokki, ihastuu jokaiseen naisee joka siihen katsoo,, heh,

Äänestä

Joopa joo, ja joot pussiin.

Äänestä

Mulla on taas sellanen vaimo et jos laitetaan selät vastatusten niin saa tulla tien täydeltä sarvipäitä,linja kestää.

Äänestä

Miun vaimolle kelpasi ennen kaikki 20-30 vuotta vanhemmat miehet. Yliopiston
rehtorikin kelpasi. No, mie menin sekaisin siinä myllytyksessä. Yhdessä on
kuitenkin eletty 40 vuotta. Vaimo on mieshakuinen, eli aina jahti päällä.

Äänestä
  • HYIIII sun vaimoa, antasit lempun koko akalle, on niitä parempia ja taatusti seksikkäitä ihania ja uskollisia,
    en vaan jaksaisi katella tommosta,,

    Äänestä

  • .................. kirjoitti:

    HYIIII sun vaimoa, antasit lempun koko akalle, on niitä parempia ja taatusti seksikkäitä ihania ja uskollisia,
    en vaan jaksaisi katella tommosta,,

    Sehän on upeaa, että on osannut aikoinaan valita sellaisen vaimon, joka kelpaa muillekin. Kelpaa sellaisen vientiartikkelin rinnalla elellä ja katsella kateellisten silmäilyjä vaimonsa suuntaan.

    Äänestä

Olist jari pölläyttänyt niin, että vaimo olisi ollut tyytyväinen,
eiköhän ikä rauhoita, teitä molempia :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jari NK kirjoitti:

Se ihastuu kaikkiin kaksilahkeisiin, on ihastunut jo nuoresta tytöstä asti. Arvele
oli siinä pitelemistä seurusteluaikana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu