Bensatankin tyhjennys

PihiPoika1

Kertokaas viisaammat mikä olis paras ja helpoin konsti tyhjentää bensatankista suurin osa bensasta ?? Myymässä autoa je kerkesin tankata täyteen. Pihinä ja näillä hinnoilla en anna kaupantekiäisiä. Varsinkin kun melkein tuplais auton arvon ja sitä ei ostaja suostu maksamaan.

4

744

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mopopoika

      Meisselillä tempaset tankkiin reijän. Astia alle. se on siinä. Reikään sitten pyöritätä ruuvin tiivisteineen. Vähän varuilta Mäntysuopaa ja kuraa päälle.

    • Pihi Myös

      Aja tankki tyhjäksi.
      Ilmoita sitten, mistä auto on noudettavissa...

    • Varkaat kiinni

      Vai että myymässä? Onko moposta bensa loppu ja varastamista pitäisi opetella?

    • Pihipoika1

      Heh...tosiaan kauppaamassa . Ei tälläinen reilu 40 kymppinen enää jaksa mopoilla. Tosin nyt olen saanut ajeltua tankkia sopivan tyhjäks kun ostaja teki oharit.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      364
      13026
    2. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      105
      3995
    3. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      27
      3988
    4. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      61
      3844
    5. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      85
      3294
    6. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      60
      3170
    7. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      138
      3106
    8. 104
      3071
    9. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      48
      2933
    10. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      159
      2764
    Aihe