Alan kyllästyä koko touhua!

väsynyt.

Mikä minua vihastuttaa Toni Ropaa? Sitä, että häntä tunnetaan Bad Mother Fucker (BMF) Suomi24:ässä, joka on itse kiusaaja tässä keskustelupalstoissa. Koska hän ei jätä minua ja muita ihmisiä rauhaan! Hänellä on lisäksi huonoa Suomen kieltä. (vaikka itsekin kirjoitan epäselviä, pahoittelen) Hän sotkee viestejä, joka ei osaa kunnioittaa edes asiallisia viestejä, kun toiset yrittävät kirjoittaa mielipiteitä! Ellei hän osaa tarkistaa menetelmiä, hänen on saatava tuntuvasti lisäopetuksia! Tämän takia minun on pakko kirjoittaa hänestä jotain typerää!!!

4

365

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • laizalove

      Uskon joka sanaan!!! ;)

    • - hyvän tähden -

      onko se vaino järkipalstalta levinnyt jo tänne asti ? sinäkinkö sen m naisen kimpussa, häntäkö tekstisi koski ?

    • Ei pahalla

      Mutta hellää vähän äläkä ota tätä sontaa noin tosissasi ja tärkein : täällä ei oo kenenkään pakko olla, ei sunkaan. Kun suljet koneen , ei tarvii ruikuttaa ja marmattaa.
      Sitä saa tehtyä vähästä ison asian.

      • Niin!

        "Kuka minä olen? Milloin tämä tapahtui? Miksi? Miten? Missä? Minkä vuoksi? Kuinka? Jne..."

        Tuolla tavoin hänen epäkunnioittava tälläisen lauseen takia tekisi mieli viiltää häneltä kurkut auki!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      106
      1281
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      94
      898
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      814
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      693
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      642
    6. 32
      635
    7. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      16
      584
    8. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      568
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      533
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      476
    Aihe