Petra

Oon 6 luokkalainen poika ja mielestäni aika hyvän näkönen. oon ihastunu yhteen tyttöön sen nimi on petra mut musta tuntuu että mun kamuki on ihastunu siihen tyttöön joten miten hurmaaan sen???
151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kutsut leffaan, tarjoat jotain hyvää syötävää ja olet huomaavainen, ihan vanhanaikaisia juttuja, mutta varmaan toimii edelleen, jos on toimiakseen - eli jos tyttö sinusta on ylipäätään kiinnostunut. Tsemppiä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EspooonPoikaaa kirjoitti:

Oon 6 luokkalainen poika ja mielestäni aika hyvän näkönen. oon ihastunu yhteen tyttöön sen nimi on petra mut musta tuntuu että mun kamuki on ihastunu siihen tyttöön joten miten hurmaaan sen???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu