mun suuntaan koko päivänä. Pitäis lopettaa tämmöset haaveilut koska et selvästikkään oo kiinnostunut. Mitä nyt muutaman kerran vilkaisit ja otit katsekontaktia. Ei pitäis tosin kirjottaa niinkuin sää/hän liikkuis näillä sivuilla. Epätodennäköistä seki.
Ethän sää ees vilkaissut
n--->m
6151
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jos ei hän, niin mä ainakin oon koko päivän sua vilkuillut. Et oo vaan huomannut sua vilkuiltavan, kun oot niin keskittynyt omiin tekemisiisi. :)
Aina kun yritän ettimällä etsiä katsekontaktia tai ainakin saada kiinni vilkuilemasta niin ei mitään. Sitten kun keskityn niihin omiin juttuihin niin nään sivusilmällä kun hänen päänsä kääntyy minun suuntaan mutta kun siinä välissä on tämän kaveri niin ajattelin hänen katsovan häntä joka olisi paljon todennäköisempi selitys. Ja kun tänään mietin, niin tajusin että eihän hän pyri millään lailla edes lähelleni. Eli nou go tällä kertaa.
kunnolla niin varmasti katsoo ;)
jospa en
oli parempaa seuraa ;)
no eipä niinkään vaikka parilla kertaa kun hän meni ohi niin istuin siinä kavereitteni kanssa, mutta eipä se estä katomasta